Циліндри

Вам необхідно підібрати серцевину замка на заміну, або вибрати циліндр замка для встановлення у вхідні або міжкімнатні двері?
У розділі Циліндри, каталогу нашого магазину, ми пропонуємо величезний асортимент від провідних виробників. 
Для швидкого вибору серцевини, Ви можете вибрати серцевини  відповідно до платформи секретності та бренду виробника.


Серцевина замка– секретність, безпека, комфорт.

Серцевина замка - вона ж:

 • циліндр замка
 • личинка замка
 • циліндровый механізм
 • Це секретний механізм, зібраний у стандартизований корпус (DIN стандарт). Саме серцевина є секретною частиною запірного механізму замка, яка стоїть на сторожі Вашого майна. Що складніший і технологічніший продукт, то вища вартість, і це зрозуміло - ціна має відповідати вартості майна, що охороняється. Якщо йдеться про особисту безпеку, таке порівняння, звісно, недоречне. Але знову ж таки, оцінюємо обстановку - приймаємо рішення, вартість серцевини замка не така висока. Купити личинку замка можна в будь-який момент. Також, личинки замка не тільки забезпечують безпеку - вони універсальні та зручні - можуть бути інтегровані як у корпус основного замка, так і в додатковий, незалежно від їхніх розмірів. За необхідності зміни секретності дверного замка потрібна просто заміна серцевини замка. Великий вибір розмірів і симетрій личинок замка від відомих виробників забезпечує користувачеві компактний ключ, незалежно від товщини дверей.

  Яка серцевина замка краща. Їхні види.

  Поділяються циліндрові механізми на штифтові та дискові.

 • Штифтові (пінові) на даний момент найпоширеніші. Механізм складається з низки підпружинених штифтів (пінів), розділених на 2 частини. Якщо вставлено рідний ключ, піни шикуються в "правильну" комбінацію, внаслідок чого лінія контакту верхнього і нижнього піна збігається з лінією контакту між ротором і корпусом циліндра замка - і він розблоковується. Штифтові циліндри можуть значно різнитися залежно від класів секретності та їхньої технологічної реалізації. Відомі виробники забезпечують високі класи секретності використовуючи піни спеціальної форми, інтерактивні елементи "плаваючі вставки", спеціальне розташування пінів - чим досягається повний захист від відмичок.
 • Дискові - складаються з набору дисків із свердловиною під ключ, що проходить через них. На кожному диску є технологічний паз, у який, під час відмикання рідним ключем, переміщується загальний фіксувальний штифт. Усі диски мають бути збудовані в правильну комбінацію одночасно. Відкрити відмичками такий циліндр неможливо, оскільки немає можливості маніпулювати кожним елементом окремо, підбираючи правильну комбінацію.

 • Серцевина замка – підбір, що треба знати.

  Вибір здійснюється залежно від призначення дверей (вхідні, міжкімнатні, технічні або вогнетривкі), особливостей механізму, зносостійкості, надійності, довговічності, секретності та зламостійкості. Комбінація цих параметрів досягається не тільки високими технологіями, а й властивостями матеріалів, з яких зібрана личинка замка, якістю збірки технологічних вузлів. Надійний циліндр вкрай важко (або неможливо) відкрити відмичками або висвердлити. 

  Для правильного підбору розмірів личинки замка вам потрібно правильно визначити 2 параметри - загальну довжину і зміщення. Загальна довжина - довжина самого корпусу ДО поворотника. Зсув - довжина від лицьової частини до середини отвору під фіксувальний гвинт і від цього ж отвору до кінця корпусу. Зміщення може бути як рівностороннім, так і дуже різноманітним, залежно від конструктиву дверей.

  Серцевина замка, заміна своїми руками – це просто.

  Витягти циліндр замка для заміру просто - достатньо витягти фіксувальний гвинт з торця дверей, що знаходиться прямо навпроти циліндра, та потягнути серцевину замка на себе, провертаючи тумблер (або ключ) вліво-вправо (язичок циліндра фіксується під кутом 30 градусів). Після виконання необхідних операцій - личинка замка (стара або вже нова) вставляється назад у замок, вся процедура виконується у зворотному порядку. Власне кажучи, і все, заміна серцевини замка проведена.

  Купити серцевину замка у Києві.

  Купити серцевину замка Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в 2-х зручно розташованих магазинах - сервіс центрах. В нашому магазині представлений асортимент від "тимчасових" серцевин замка (на період проведення ремонтних робіт чи інших заходів), до циліндрів 6-го класу (High Secyrity) таких перевірених часом виробників, як ABLOY (Фінляндія), MUL-T-LOCK (Ізраїль), KABA (Австрія), KESO (Швейцарія), IKON (Німеччина), VEGA, TESA (Іспанія). Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об`єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.