Вхідні Двері

  Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Вхідні двері – як вибрати необхідні

Коли ми облаштовуємо свій домашній затишок, найважливіше це комфорт та безпека. Причому, якщо маються на увазі двері до будинку, на першому місці стоїть безпека. Якщо ви плануєте купити двері, необхідно досконально звернути увагу на усі деталі – які вони бувають, які найкраще підійдуть на Вашу квартиру чи котедж.

Яким характеристикам повинні відповідати вхідні двері?

Безпека 
Це та причина, навіщо нам потрібні металеві двері. Якщо вона небезпечна, це не двері для будинку. Обов`язково повинні бути антизрізи, ребра жорсткості (звертаємо увагу на їх розмір та кількість), товщина листа металу (з зовнішнього боку) та, бажано, петлі на підшипниках. Особливу увагу слід приділяти замкам та наявності їхнього захисту (замків) – броненакладкам та бронепластинам, оскільки основні зусилля при спробі зламу, спрямовані саме на дверний замок.  
Зносостійкість
Цю характеристику слід розглядати не тільки від місця застосування (вулиця чи квартира), а й від соціального середовища. Наприклад, вуличні двері та її декор повинні витримувати ультрафіолетове випромінювання, вологу та перепади температур. Двері для технічних приміщень зовні не прикрашають панелями, лише фарбований метал. У будь-якому випадку, застосовувані матеріали мають бути стійкими до механічних впливів.
Дизайн
Дизайн вхідної групи дверей - практично "візитівка", за якою формується думка про власника. Ви можете вибрати відповідний дизайн із тисяч пропозицій або замовити свій індивідуальний, від стандартної пропозиції до запропонованих Вами чи Вашими дизайнерами.
Енергозбереження та шумоізоляція
Якщо у вас галасливі сусіди або просто любите тишу - шумоізоляція дверей у квартирі важлива. Звуко- та теплоізоляція забезпечується за рахунок наповнення полотна спеціальним наповнювачем, ущільнювачі для дверей повинні мати кілька контурів, також важлива товщина полотна. Оптимально – утеплені вхідні двері з терморозривом.

Зовнішні двері та двері у квартиру, у чому відмінності?

Залежно від того, що із зовнішнього боку – вулиця чи вихід у під`їзд, двері умовно розділяють два типи:

1. Вхідні двері для будинків (вуличного застосування).

Конструктивно закладено стійкість до зовнішніх впливів – вологи, сильного нагрівання та охолодження, різкого перепаду температур, ультрафіолетового випромінювання (або комбінації цих чинників). Забезпечується вона за рахунок конструкції всього блоку у поєднанні із зовнішнім покриттям (обробкою).
У конструкції - товщина полотна, термоміст, ущільнювачі, якісний утеплювач. Це забезпечить тепло - шумоізоляцію і буде запобігати утворенню конденсату з внутрішньої сторони та потраплянню вологи в коробку.
Оздоблення вхідних дверей - зовнішнє покриття, приймає на себе практично всі виклики та капризи погоди, звідси і підвищені вимоги.
Оздоблення дверей, основні види:
• HPL панелі
High Pressure Laminate – виготовляються за допомогою пресу, під високим тиском та температурою.  Матеріал екологічно чистий, довговічний, міцний, стійкий до підвищеної вологості.  Декор дверей з HPL різноманітний - під дерево, камінь, метал, однотонний колір RAL, глянсовий чи напівматовий.
• Дерево
При використанні накладок з дерева, є повне відчуття, що експлуатуємо дерев`яні вхідні двері. Це красиво, органічно, створює відчуття внутрішнього тепла. Такий декор двері ніколи не вийде із моди. 
• МДФ
Абревіатура МДФ розшифровується як дрібнодисперсійна фракція. Виготовляють такі плити з деревних волокон, спресовуючи їх в умовах підвищеного тиску. Ламінують у вакуумному пресі ПВХ плівками з різною текстурою, кольором. Можуть бути як однотонними, так і імітувати камінь та цінні породи деревини. Оздоблення дверей МДФ панелями найбільш популярне на ринку - красиво, стильно і недорого.
• Порошкове фарбування
Бюджетний варіант більше підходить для технічних дверей або застосування в господарських спорудах.
• Ламінований оцинкований сталевий лист
На оцинкований лист металу під тиском та температурою клеять спеціальну ПВХ плівку (наприклад Vinorit, Winshild), спеціально розроблену для вуличного застосування. В результаті отримуємо покриття, що має високі експлуатаційні характеристики, методом пресування йому можна надати різні об`ємні елементи.


2. Вхідні двері в квартиру.

Повинні більше відповідати вимогам безпеки та зламостійкості у вигляді замків та фурнітури, оскільки, на відміну від котеджу, у висотному будинку дверний отвір є практично основним шляхом проникнення у житло. Оздобленню (з зовнішнього боку) надаються простіші вимоги, як правило, це фарбування або панель МДФ.


Придбати вхідні двері в Києві

Купити металеві двері Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в нашому магазині з виставковим залом. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об`єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.