Накладні дотягувачі


Цей вид дотягувачів є найуніверсальнішим, завдяки різноманітним типам тяг і опцій, встановлюються практично на всі види дверей - міжкімнатні двері, офісні, з ПВХ профілю, вхідні двері (як квартирні, так і вуличні). Дотягувачі дверей мають кілька видів тяг, що відрізняються за способом встановлення і зовнішнім виглядом.

Тяга дотягувача дверей

 • Стандартна - найпоширеніша. Популярна завдяки простоті конструкції та, відповідно, довговічності та нижчої вартості.
 • Паралельна - власне та сама стандартна тяга, яка завдяки спеціальному кронштейну може бути встановлена паралельно дверному полотну. Використовується у випадках, коли застосування стандартної тяги неможливе, і за необхідності встановлення дотягувача на дверному полотні (не на рамі), з протилежного боку дверних петель. Ну і просто більш естетична, не виступає "коліном" вперед як стандартна.
 • Універсальна - може бути встановлена як стандартна, так і як паралельна.

 • Ковзна - вона ж "рейкова тяга". Важіль дотягувача ковзає в спеціальній направляючій (рейці). Є найбільш естетичним варіантом, оскільки при закритому положенні дверей ця тяга практично не помітна.
 • Дотягувач на двері, опції

  • Фіксація в відкритому положенні - дає змогу зафіксувати двері в потрібному положенні, для проходу великої кількості людей і переміщення предметів. Зменшує знос дотягувача і просто зручно.
  • Гальмо відкриття дверей (Back Check, BC) - уповільнює надто швидке (ривкове) відкривання дверей, обмежує кут відкривання. Практично кожна людина може згадати ситуацію, коли двері вириває з рук під час поривів вітру. Back Check - своєрідна страховка для вуличних дверей. Запобігає пошкодженню дверей і можливим травмам.
  • Затримка закривання (DA) - дає змогу сповільнити закривання важких або габаритних дверей, для комфортної експлуатації та попередження травматизму.
  У відомих виробників дотягувачі мають 2 швидкості закриття, які регулюються:
  1. Перша швидкість - безпосередньо закриття, плавно доводить двері до рами.
  2. Друга швидкість - сила "дохлопа", вона вмикається, коли двері підведені до рами, і м`яко закриває двері до кінця.
  Ці швидкості потрібні, щоб від різкого закриття не приходив у непридатність замок та інші елементи дверей. Затримка закриття актуальна на важких дверях, 120 кг та вище. Оскільки навіть, якщо дотяжка дверей відмінно налаштована - сила закриття висока. Також ця опція актуальна для літа і спекотної погоди. Регулювання дотягувача дверей при зміні температури не завжди може дати бажаний (оперативний) результат.
  Підбиваючи підсумок - накладні дотягувачі вирізняються простотою монтажу, встановлення дотягувача не вимагає спеціальних знань і навичок, тільки вміння працювати з інструментом.
  Обирайте дотягувачі RYOBI, ABLOY, GEZE, DORMA, G-U BKS - вони здатні витримувати значні навантаження багато років.


  Дотягувач двері купити

  Купити дотягувач дверей Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в зручно розташованому магазині. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об`єкті замовника і послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.