Двері

Ви шукаєте як вибрати двері на заміну або вибрати двері для установки в новий дверний отвір?
У розділі "Двері", каталогу нашого магазину, ми пропонуємо величезний асортимент дверей від провідних виробників. 
Для швидкого вибору дверей, розділ містить кілька категорій, згідно з якими вони розділені за принципом їхнього призначення.


Двері - це перше, що ми бачимо, приходячи додому, відчуваючи безпеку і захист. Затишок і естетичне задоволення також залежать від того, як розділений простір - дверний отвір без дверей або міжкімнатні двері підібрані, як частина інтер`єру. 
В даний час двері від виробника можуть бути виготовлені з металу, скла, дерева, пластику, алюмінію, з високими експлуатаційними властивостями. Також використовується величезна кількість оздоблювальних матеріалів, як натуральних, так і таких, що імітують практично будь-який вид і текстуру поверхні. Нижче представлено детальну класифікацію.
За основним способом застосування виділяють дві основні групи:
  1. вхідні
  2. міжкімнатні

Вхідні двері

Вхідні двері з урахуванням місця застосування (вулиця або всередині приміщення) поділяються на:
  • квартирні 
  • вуличні
В основі цього поділу - більш суворі умови експлуатації поза приміщенням. Вуличні двері мають відповідати жорстким вимогам - теплоізоляція (термоміст, три контури ущільнювача, наповнення мінеральною ватою), декор дверей (оздоблення дверей) має витримувати ультрафіолетове випромінювання і нагрівання поверхні, перепади температури. Двері вхідні в квартиру, своєю чергою, мають найбільше відповідати вимогам безпеки та зламостійкості, оскільки є практично основним шляхом проникнення до житла.
Також, залежно від матеріалів, можуть бути металеві двері та дерев`яні двері.
Якщо потрібні спеціальні двері, пропонуються:
  • протипожежні;
  • протизламні;
  • куленепробивні;
  • енергозберігаючі;
  • з підвищеною шумоізоляцією;
  • водостійкі;
  • технічні.
Якщо потрібні ще характеристики - вхідні двері на замовлення не тільки виготовляються під певні розміри, а й відповідають вимогам нормативних документів і побажанням замовника.

Міжкімнатні двері

Величезний асортимент дверей можна поділити за такими критеріями як:
  • матеріали;
  • зовнішнє покриття;
  • конструкція;
  • спосіб відкривання.

Види за способом відкривання


  1. Орні двері - класика знайома всім (рис.1 - однопільні двері, рис.2 - двопільні двері). Найбільш практичні та довговічні, прості в монтажі.
  2. Розсувні двері - на полотні закріплені ролики, які ковзають по спеціальних напрямних. Максимально підходить для економії площі приміщення.
  3. Складные двери - “дверь-книжка” - состоит из створок, соединенных шарнирами. Такими заповнюють широкі прорізи, мають незвичний і красивий вигляд.
  4. Маятникові двері - розвиток ідеї орних дверей, завдяки застосуванню "маятникових" петель, можуть відчинятися в обидва боки, завжди повертаючись у вихідну позицію. Широко відомі як "двері салуна" і "двері ковбойські".
З урахуванням того, де розташовується ручка і в який бік відчиняються, орні міжкімнатні двері бувають лівосторонніми і правосторонніми.

Двері міжкімнатні за типом конструкції підрозділяються на:
  • З масиву
  • Фільончасті
  • Щитові
  • Збірні

  • Двері з масиву.
Діляться на 2 види, з цільного масиву і клеєного.   У першому випадку використовується товста дерев`яна дошка цінних порід. Найбільш престижний і довговічний варіант. Вартість відповідає якості. Клеєний масив - бруси клеять під тиском. 

Вони можуть бути гладкими або фільончастими, глухими, заскленими, пофарбованими, шпонованими тощо.

  • Фільончасті двері.
Складаються з декількох елементів. Каркас зі зрощеного бруса становить основу, стійки (горизонтальні та вертикальні) зістиковані між собою за допомогою саморізів або проклеєних з`єднань.

У прорізах вставки з ДСП, МДФ, скла або деревини.

  • Щитові двері.
Рама виготовляється з натурального дерева, обшивається МДФ, покриття - шпон цінних порід деревини. Заповнюється залежно від цінового сегмента і технічних характеристик - стільниковим картоном, МДФ, ДСП або дерев`яними брусками.

Якщо порівнювати з фільончастими, менше важать і менше коштують.

  • Збірні.
Складаються з окремих деталей, як конструктор. Деталі з`єднуються між собою за допомогою спеціального кріплення. Вони міцні, надійні, стійкі до можливих пошкоджень і навантажень. Завдяки такому рішенню, виключається утворення вологи всередині.

Оскільки є можливість все розібрати і є взаємозамінні деталі - у разі пошкодження - достатньо купити нову деталь. 

Матеріали. 
Величезна кількість матеріалів застосовується при виготовленні, розробляються і впроваджуються нові. Найпопулярніші моделі - з масиву дерева і його похідних, також із застосуванням плівок, що копіюють поверхню і текстур цінних порід дерева. 
Найвідоміші варіанти:
• Масив дерева.
 Основні породи - дуб, ясен, горіх, граб, тик.
• Алюмінієві двері. 
Анодований алюміній екологічно чистий, легко очищається, Конструкція довговічна і практично не зношується. Мають стильний і технологічний вигляд;
• Скляні двері.
Великий вибір кольорів, прозорі, напівпрозорі, матові та з напиленням. Особливо красиві двері із застосуванням вітражів;
• Комбіновані двері.
Бюджетний варіант, дерев`яний каркас покривається плитами ДСП і ДВП;

Декоративне оздоблення міжкімнатних дверей

За зовнішнім покриттям популярні такі варіанти:
1. Пофарбовані двері. 
Полотно фарбується спеціальними емалями або фарбами, з метою отримати глянсову або матову поверхню різних кольорів. 
2. Ламіновані двері. 
Ламінатин, що копіює малюнок і текстуру деревини, наноситься на МДФ під тиском, після чого фіксується на каркасі з брусів. Найчастіше для ламінування використовується меламіновий папір, який також використовується у виробництві меблів. Виходить міцна і недорога конструкція.
3. Пластикові двері. 
Двері ПВХ - для покриття використовується ПВХ-плівка, яка настільки чудово імітує деревину, що її складно відрізнити від шпонованої. Вони стійкі до фізичних впливів, але не такі екологічні, як ламіновані.
4. Тоновані двері.
Наноситься кілька шарів лаку, які закривають деревні пори. Це уможливлює експлуатацію в умовах підвищеної вологості та температурних перепадів. Тонування буває прозорим лаком, тонованим (з додаванням барвника), фарбованим (кілька шарів блискучого або матового лаку), фарбованим блискучим (кілька шарів лаку на основі поліестеру). Цей вид оздоблення має ефектний вигляд.
5. Шпоновані двері.
Рама обшивається листами МДФ, зовні покривається шпоном (тонким зрізом дерева). Шпонування - популярний напрямок - співвідношення ціни та якості справедливо вважається найкращим.
6. Екошпон.
Технологічний багатошаровий матеріал нового покоління, з деревних волокон і синтетичного сполучного. Екологічний, стійкий до стирання, подряпин і відколів, не вигоряє навіть при впливі прямих сонячних променів. Значно дешевше натурального шпону.

Важливо пам`ятати, що двері повинні бути обрані не тільки за кольором і дизайном, необхідно враховувати місце і умови їх експлуатації. Якщо ж Ви сумніваєтеся у своєму виборі, то кваліфіковані фахівці магазину STRATEG COMPANY допоможуть Вам зробити правильний вибір, з найкращим співвідношенням ціни та якості.