Ручки на розетці

Складовою частиною дизайну будь-яких дверей є фурнітура. Як правило, під час купівлі дверей вибору фурнітури приділяється особлива увагу. Невдалий вибір фурнітури може зіпсувати не тільки загальний вигляд дверей, а й атмосферу дизайну Вашого приміщення. Гармонійно вписана фурнітура вносить в дизайн дверей вишуканість і особливий шик.
Наша компанія пропонує колекції фурнітури, що належать до відомих світових брендів Colombo, Mandelli, Abloy, Martinelli, Fimet. Ця фурнітура відома в усьому світі не тільки своєю якістю, а й своєю витонченістю і неповторністю. Високі експлуатаційні дані фурнітури дають змогу завжди залишатися в ідеальному стані. Дверна ручка на розетці

Найпомітніша деталь дверної фурнітури - ручка. Крім свого основного функціонального призначення, вона слугує декоративним елементом. Щоб гармонійно й елегантно приховати механізм, використовується ручка на розетці для дверей. Матеріал, з якого виготовлено дверне полотно, не має значення, ручки встановлюються на всі види дерев`яних, металевих, пластикових дверей. Ручка на розетці однаково підійде для вхідних і міжкімнатних дверей, товщина яких у межах 30-40 мм.

Характерні особливості

Хороша ручка на розетці відрізняється стійкістю до навантажень, міцністю на вигині, жорсткістю. Переваги такого типу фурнітури:

  • швидко та легко встановити;
  • великий вибір моделей будь-якого дизайну;
  • універсальність;
  • надійність;
  • ергономічність, зручність використання.

Від якості матеріалу залежить термін експлуатації. Ви можете купити ручку на розетці з алюмінію, бронзи, нержавіючої сталі з хромованим, нікельованим покриттям. Найпопулярніший матеріал - латунь. Латунь має блиск, піддається поліруванню і лакуванню, захищена від корозії.

Найбільш поширені ручки на розетці для дверей натискного типу. Вони складаються з важеля, який приводить механізм затвора в рух при натисканні. Простий і поширений тип замкового механізму - фалева засувка. Деякі моделі оснащуються механізмом, який використовується у ванних кімнатах і номерах готелів.

Вибираємо відповідну модель

Якщо Ви хочете, щоб експлуатація ручки тривала довгі роки, радуючи зносостійкістю, комфортним використанням і зовнішнім виглядом, під час вибору слід враховувати кілька параметрів:

  • Форма. Ручка на розетці може бути круглої, квадратної, довгастої, кулястої форми, опукла або плоска.
  • Габарити і вага. Розміри залежать від параметрів дверей, вага не повинна обтяжувати використання виробу.
  • Матеріал. Для виробництва рукоятки застосовують багато матеріалів, що відрізняються за своїми властивостями, для розетки використовують тільки метал.

Ручка на розетці для міжкімнатних дверей, виконуючи своє пряме призначення, має привабливий вигляд і слугує прикрасою кімнати. Висококласні моделі, завдяки витонченим лініям, ергономічним деталям, нагадують предмети мистецтва.

Переваги інтернет-магазину Strateg

У каталозі представлені моделі преміум-класу, середнього та бюджетного цінових сегментів. Ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу у виборі від співробітників магазину, якщо сумніваєтеся в тому, яку купити ручку на розетці. Якщо вам потрібна модель нестандартної форми або незвичного кольору, ви можете замовити дверну ручку на розетці, що відповідає вашим вимогам.

У Strateg на вас чекає якісна дверна ручка на розетці, консультація досвідченого фахівця, зручні умови оплати та доставки.