Замки для Вхідних Дверей


Замки для вхідних дверей. Все, що потрібно знати

Дверний замок є скрізь. Коли ми входимо або виходимо з будівлі, чи то будинок, чи то комерційні приміщення, ми робимо це, проходячи через двері, які майже завжди замкнені, або тимчасово відчинені. 

Врізний замок дуже популярний, концепція витримала випробування часом. Він міцний, надійний та довговічний, придатний для інтенсивного використання. Вони різноманітні за своєю конструкцією.

Замок дверний - основний елемент захисту дверей

Замок на двері - саме він контролює, хто має право потрапити в приміщення, а хто - ні. Саме тому всі зусилля, спрямовані на несанкціоноване проникнення - злам, відкриття відмичками - спрямовані саме на дверний замок. Надійні замки захищені від обох методів відкриття. Ваша безпека - дверні замки.  Саме вони, надійні та міцні, визначають надійність і міцність власне самих дверей.

Замок дверний - види для вхідних дверей

Розглянемо, які найпопулярніші їхні види використовують (переважно для металевих дверей).

По призначенню:

• Основні замки (під дверну ручку) - саме вони, як правило, виконують основні захисні функції.

• Додаткові замки - для забезпечення додаткового захисту. Найчастіше, виходячи з призначення, використовують компактні та прості дверні механізми, але є й рішення, що забезпечують високий рівень секретності та зламостійкості.

За принципом роботи внутрішнього механізму:

1. Сувальдні замки - в основі їхньої конструкції кілька пластин - сувальд, які, вибудовуючись у певну комбінацію, за допомогою ключа дають змогу відкрити або закрити механізм. Переваги сувальдних замків - простота і довговічність конструкції, відсутність елементів, що виступають за поверхню дверей (ускладнює силовий злам). Але та ж простота конструкції робить їх вразливими до інтелектуального відкриття. Сувальдний замок для металевих дверей потребує фізичного захисту. Від висвердлювання хвостовика засува і згортання сувальд "згортачем" - за допомогою бронепластин. Вкрай мало виробників вхідних дверей їх використовують. У відомих виробників є новинки та сучасні рішення - звертайтеся за консультацією в Strateg.com.ua.

2. Циліндрові замки. Циліндрові замки для дверей більш популярні. У разі втрати або поломки ключа, міняти весь механізм немає необхідності - досить змінити лише циліндр. Циліндрові механізми можуть бути встановлені як в механізм основного замка, так і додаткового, незалежно від розмірів цих механізмів. За необхідності заміни секретної частини досить просто замінити серцевину, а не робити повну заміну замка. Розміри та симетрії серцевин наявні в значному асортименті - за будь-якої товщини та конструкції дверей, Ви маєте в кишені компактний ключ. Циліндровий замок для дверей вимагає фізичного захисту серцевини - необхідно встановлювати захисну фурнітуру - протектор (броненакладку). Він захистить серцевину від виривання, переламування і вибивання, ускладнить роботу відмичками та дасть змогу довше чинити опір зламу.

3. Двосистемні або комбіновані. Комбіновані замки складаються як із різних (сувальдний замок + циліндровий замок) систем, так і з однакових, що доповнюють одна одну додатковими блокуваннями тощо. Такими комбінаціями досягається посилення певних захисних властивостей механізму. З точки зору експлуатації та можливого технічного обслуговування, краще використовувати основний механізм окремо, додатковий окремо, незалежно від системи, на якій зупинився вибір. Якщо необхідний ремонт замка або заміна замка - один із них завжди замикає двері.

Вибираємо дверний замок на вхідні двері

При купівлі вхідних дверей найскладніший момент - вибір замка. Дуже часто виробники зменшують вартість конструкції дверей за рахунок використання їхніх недорогих варіантів, при цьому захист від зламу дверей на 100% залежить від характеристик замка.

Заміна замка розглядається вже після його поломки або відкриття. Якщо Ви плануєте купівлю вхідних дверей, розгляньте різні варіанти - проконсультуйтеся з професіоналом у цій сфері, оскільки асортимент, пропонований інтернет-магазинами, ринками та професійними магазинами замків, своєю різноманітністю може збити з пантелику будь-кого.

Ваша безпека і безпека Вашого майна залежить від правильного вибору дверного замка.

Купити замок дверний у Києві

Купити дверний замок Ви можете як в інтернет-магазині Strateg.com.ua, так і в 2-х зручно розташованих магазинах - сервіс-центрах. У нашому магазині замків представлений асортимент від "тимчасових" замків врізних (на період ремонту або інших заходів), до дверних замків з серцевинами 6-го класу (High Security), таких перевірених часом виробників, як ABLOY (Фінляндія), MUL-T-LOCK (Ізраїль), CISA (Італія), MOTTURA (Італія), SANTOS (Португалія), NEMEF (Нідерланди), KALE (Туреччина), LOB (Польща), GERDA (Польща). Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об`єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.