Ручки дверні

Складовою частиною дизайну будь-яких дверей є фурнітура. Як правило, під час купівлі дверей, вибору фурнітури приділяється особлива увага. Невдалий вибір фурнітури може зіпсувати не тільки загальний вигляд дверей, а й атмосферу дизайну Вашого приміщення. Гармонійно вписана фурнітура вносить в дизайн дверей вишуканість і особливий шик.
Наша компанія пропонує колекції фурнітури, що належать до відомих світових брендів Colombo, Mandelli, Abloy, Martinelli, Fimet. Ця фурнітура відома в усьому світі не тільки своєю якістю, а й своєю витонченістю і неповторністю. Високі експлуатаційні дані фурнітури дають змогу завжди залишатися в ідеальному стані. 


Дверні ручки

Ручка для дверей - основний вид дверної фурнітури. Вона не тільки дає змогу керувати дверима, а й слугує декоративним елементом. Обрана дверна ручка має бездоганно виконувати своє основне призначення та відповідати вимогам:

 • гармонійно поєднуватися з дверима, інтер`єром приміщення;
 • виготовлятися з якісних, міцних матеріалів;
 • бути практичною та ергономічною.

Перш, ніж купити дверну ручку, слід розібратися в таких деталях, вибрати відповідний тип, характеристики.

Дверні ручки - основні види

Класифікація ручок заснована на видах міжкімнатних, вхідних дверей. За принципом дії розрізняють такі види:

 • Натискна. Найвідоміший різновид дверних ручок, оснащений язичком-засувкою. Її механізм активується під час натискання на ручку.
 • Поворотна. Двері відчиняються від повороту кульки в бік. Часто оснащуються фіксатором. Найкращий вибір для санвузлів, дає змогу закриватися зсередини.
 • Стаціонарна. Не передбачає взаємодії із замком, засувкою, є опорою для відкривання, закривання дверей. Найвідоміша модель цієї категорії - дверна ручка-скоба.
 • Магнітна. Механізм, що замикається, який приводиться в рух будь-якою дверною фурнітурою.

Натискні вироби, своєю чергою, поділяються на кілька видів:

 • Дверна ручка на розетці. Універсальний і зручний виріб, основа якого круглої або квадратної форми. Відповідний варіант для внутрішніх дверей, установка якого не вимагає великого проєму.
 • Дверна ручка на планці. Встановлюється на всіх різновидах дверей, має засувку або замок. Великий вибір від різних виробників дозволяє підібрати модель для будь-якого інтер`єру, незалежно від стилю.

Вироби для розсувних дверей належать до окремої категорії. Вони не виходять за межі дверного полотна, нагадують врізні моделі.

Яку купити ручку для дверей

Особливість вибору виробів у тому, що ми насамперед звертаємо увагу на стиль ручки та її властивості. Сучасні виробники дивують величезним асортиментом і оригінальними рішеннями. Однак, крім форми, ціни та кольору, важливі характеристики, які визначаються використовуваним матеріалом. Ручки виготовляються з таких матеріалів:

 • Метал.  Сплави зі сталі, латуні, алюмінію - міцні матеріали для вхідних дверей. Витримують інтенсивне навантаження, для захисту від зовнішнього впливу піддаються хромуванню, нікелюванню. Ковані натискні ручки для дверей надають унікальності та вишуканості дверному полотну.
 • Пластик.  Недорогі моделі, не вирізняються довговічністю та естетичним виглядом. Використовуються для підсобних приміщень.
 • Дерево.  Привабливий і природний матеріал. Мають невелику різноманітність форм, але в симбіозі з металом вирізняються ефектним виглядом. Популярні різновиди дерева: ясен, дуб, бук.
 • Скло.  Оригінальні, стильні ручки слугують прикрасою дверного проєму. Вони тендітні й недовговічні, незважаючи на те, що в більшості випадків застосовуються як вставки. Зустрічаються ручки для розсувних дверей зі скла.
 • Натуральний камінь.  Дорогі поворотні ручки для дверей з каменю, що пройшов огранювання. Деякі різновиди мають різьблення.

Якість дверних ручок багато в чому визначається виробником. В інтернет-магазині Strateg представлені моделі світових брендів: Colombo, Mandelli, Abloy, Martinelli, Fimet.

Strateg Company — стильні дверні ручки

Якщо вам потрібна гарна, функціональна, якісна дверна ручка, підібрати модель можна на сайті інтернет-магазину Strateg. Ціни на дверні ручки залежать від виробника, типу обраного виробу, матеріалу виготовлення. Також компанія надає додаткові послуги, крім продажу дверної фурнітури, серед яких встановлення та сервісне обслуговування, виготовлення і доставка на замовлення.

Замовити дверну ручку можна в будь-якому кольорі, що відповідає загальному інтер`єру. Доставка здійснюється кур`єром по Києву або кур`єрською службою по території України. Вирішивши купити ручку для дверей, ви також зможете забрати її з нашого магазину. Оплатити замовлення можна готівкою під час самовивозу, банківською картою або безготівковим платежем.