Ручки на планці

Складовою частиною дизайну будь-яких дверей є фурнітура. Як правило, під час купівлі дверей вибору фурнітури приділяється особлива увагу. Невдалий вибір фурнітури може зіпсувати не тільки загальний вигляд дверей, а й атмосферу дизайну Вашого приміщення. Гармонійно вписана фурнітура вносить в дизайн дверей вишуканість і особливий шик.
Наша компанія пропонує колекції фурнітури, що належать до відомих світових брендів Colombo, Mandelli, Abloy, Martinelli, Fimet. Ця фурнітура відома в усьому світі не тільки своєю якістю, а й своєю витонченістю і неповторністю. Високі експлуатаційні дані фурнітури дають змогу завжди залишатися в ідеальному стані. Дверна ручка на планці

Ручка на планці - можливість підібрати фурнітуру до будь-яких дверей, враховуючи також дизайн кімнати. Різноманітність моделей дає змогу підібрати різні колірні рішення, форми, функціональні якості.

Ручка на планці для дверей - найбільш звичний варіант. Конструкція складається з планки, що фіксується до полотна дверей, і ручки, якою керує засувка замка. Її ж елементом є й отвір для ключа.

Основні характеристики

Ручка на планці повинна відповідати декільком вимогам:

  • надійно замикатися;
  • без зусиль закриватися і відкриватися;
  • складатися з міцних механізму і кріплень;
  • поєднуватися з інтер`єром;
  • мати зносостійкість.

Якщо ви шукаєте нову дверну фурнітуру, яку зручно використовувати, саме час купити ручку на планці. За принципом застосування розрізняють два види:

  • Стаціонарні. Ручки не пов`язані з дверним замком, їх можна тільки штовхати або тягнути на себе. Відрізняються простим монтажем. Ручки на планці для вхідних дверей кріпляться за допомогою стягувальних гвинтів, на міжкімнатних закріплюються шурупами.
  • Натискні. Рукоятка виступає як важіль, який приводить у рух язичок засувки. Планка складається із замкової щілини або поворотної засувки.

Як обрати модель

Вирішивши купити ручку на планці, зверніть увагу на її виконання. В асортименті присутні ліво- і правосторонні моделі. Важливий фактор при виборі - тип врізного замка. Це може бути сувальдний і циліндричний замок.

Важливий вплив на довговічність і зовнішній вигляд фурнітури чинить матеріал, з якого вона виготовлена. До бюджетних варіантів належать алюміній, силумін, сплав ЦАМ. Дорожча, якісніша і популярніша модель - ручка на планці з латуні або нержавіючої сталі. Виріб покривається матовою або глянцевою фарбою для збільшення довговічності або як оригінальне стильове рішення.

Ручка на планці для вхідних дверей може бути прямокутної, круглої, овальної форми з різьбленими, крученими елементами. Форми і розміри визначаються з урахуванням габаритів і особливостей дверей.

Великий каталог дає змогу вибрати модель будь-якого відтінку. Однак не варто забувати, щоб ручка не зіпсувала сприйняття і дизайн, вона повинна гармоніювати з іншими елементами дверей, підходити за кольором.

Де купити ручку на планці

Покупці інтернет-магазину Strateg мають можливість вибрати фурнітуру з широкого асортименту або замовити дверну ручку на планці за індивідуальними параметрами. Якщо вам буде потрібна консультація, компетентні фахівці нададуть допомогу у виборі. Незалежно від того, чи потрібна вам дверна ручка на планці в офіс, розкішний особняк або квартиру, в каталозі Strateg ви зможете підібрати варіант з гарантією якості за хорошу вартість. Ціни на ручку на планці залежать від матеріалу, виробника, дизайну.