Ручки-скоби

Складовою частиною дизайну будь-яких дверей є фурнітура. Як правило, під час купівлі дверей вибору фурнітури приділяється особлива увагу. Невдалий вибір фурнітури може зіпсувати не тільки загальний вигляд дверей, а й атмосферу дизайну Вашого приміщення. Гармонійно вписана фурнітура вносить в дизайн дверей вишуканість і особливий шик.
Наша компанія пропонує колекції фурнітури, що належать до відомих світових брендів Colombo, Mandelli, Abloy, Martinelli, Fimet. Ця фурнітура відома в усьому світі не тільки своєю якістю, а й своєю витонченістю і неповторністю. Високі експлуатаційні дані фурнітури дають змогу завжди залишатися в ідеальному стані. Дверна ручка скоба

Дверна фурнітура - дрібна, але значна деталь, без якої не обійдуться жодні двері. Крім того, що ручка скоба для дверей допомагає відчиняти і зачиняти дверне полотно, вона може виступати декоративним елементом, що доповнює інтер`єр.

Основні переваги моделей:

  • Довговічність і надійність. Виріб не має рухомих елементів, тому не може зламатися від інтенсивного та частого використання. Ручки скоби для міжкімнатних дверей із суцільнолитого сплаву захищені від деформації та пошкоджень.
  • Простота встановлення та використання. Замкнута форма і зручні габарити необхідні для того, щоб рука не зісковзувала, а двері не зачинялися мимовільно.
  • Стильний зовнішній вигляд. У нашому каталозі можна знайти барвисті й незвичайні дизайни. Красива і якісна ручка скоба здатна надати оригінальності дверній композиції.
  • Оптимальні ціни. Вироби, незважаючи на те, що вони виконані з високоякісних матеріалів, коштують дешевше за інші типи ручок через відсутність механізмів, що приводять їх у роботу.

Ручка скоба: особливості вибору

Дверна ручка у формі скоби - популярна фурнітура. Світові компанії випускають продукцію з різноманітних матеріалів. Такий тип підходить для міжкімнатних, розсувних і вхідних дверей у будинок. Їх встановлюють на пластикових, дерев`яних, металевих полотнах. Якщо вам потрібен виріб для меблів, вікон чи воріт, слід також купити ручку скобу. Її часто використовують для дверей, через які щодня проходить багато людей. Для міжкімнатних дверей - це універсальний варіант, який можна знайти в нестандартних кольорах і в різному діапазоні цін.

Ручка скоба для дверей буває двох видів:

  • Стаціонарні. Важкі ручки скоби для вхідних дверей з металу, що забезпечують їхнє притягання до одвірка.
  • Натискні. Відкриваються завдяки натисканню, монтуються разом із засувкою або магнітними замками.
Різноманітність моделей.

Якщо вам потрібна проста в експлуатації, але зручна модель, найкращий вибір - купити ручку скобу. Вироби випускаються в різноманітних формах, що дає змогу підібрати варіант під кожні двері:

  • класичні, прямої форми;
  • кручені, різьблені;
  • гладенькі;
  • вигнуті, дугоподібні.

Ручка скоба пасуватиме як до античного, так і сучасного стилю інтер`єру. Масивна ручка свідчить про стриману розкіш. Її часто можна зустріти в банкетних і актових залах, п`ятизіркових готелях, закритих клубах, місцях для весільних церемоній.

Інтернет-магазин дверних ручок

Якщо ви не знаєте, яку саме хочете купити ручку скобу для дверей, в інтернет-магазині Strateg вам нададуть професійну консультацію і допомогу у виборі відповідного варіанту. У каталозі магазина ви знайдете цікаву і креативну продукцію. Також у вас є можливість замовити дверну ручку скобу індивідуального зразка.

Вигідні ціни на ручку скобу - очевидна перевага її купівлі в Strateg на ряду з великим вибором, зручними способами оплати, швидкою доставкою по Україні.