Замки для міжкімнатних Дверей


Замки для міжкімнатних дверей

У наш час важко уявити затишну квартиру без встановлених у ній міжкімнатних дверей з якісною, зручною та елегантною дверною фурнітурою. Важливу роль у виборі фурнітури може зіграти і комплектація дверей замками. Існує безліч варіантів міжкімнатних замків з різними типами замикаючих механізмів, комплектацією відповідними планками, які теж не універсальні і встановлюються тільки з певним замком, і тільки на двері певної конструкції. Міжкімнатні замки для розпашних дверей, наприклад, не можна встановити на розсувні міжкімнатні двері, точно так само і звичайні натискні ручки неможливо встановити на замок для розсувних дверей.
Допомогу в питанні комплектації Ваших дверей міжкімнатними замками та фурнітурою завжди готові надати менеджери магазину STRATEG COMPANY.

Вибір замка для міжкімнатних дверей

Під час вибору замків для міжкімнатних дверей насамперед необхідно розуміти конструкцію дверей (прямі або з чвертю), тип їхнього відчинення (орні або розсувні) та тип замикання кожних із дверей.
За типом замикання, міжкімнатні замки можна розділити таким чином:

  1. Двері в принципі не потрібно замикати, вони просто на  клямці з вільним відкриванням ручкою з двох сторін.
  2. Замок санвузлових дверей, його часто називають "замок із фіксатором". Мається на увазі, що двері за допомогою фіксатора замикаються зсередини, водночас відчинити двері зовні можна завдяки прорізу на зовнішній стороні замка.
  3. Замок під циліндр (серцевину), використовуються в кімнатах і кабінетах, у які необхідно обмежити вільний доступ.
  4. Існують також міжкімнатні замки під ключ, але не циліндрові, а прості, як у мультфільмі про Буратіно, їх часто так і називають - "замок під ключ "Буратіно". Теж застосовуються в кімнатах і кабінетах, але частіше використовуються на дверях квартир і будинків з дизайнерськими рішеннями в класичному стилі.

Разом із типом замикання варто визначитися і з ручками для міжкімнатних дверей, оскільки не всі виробники міжкімнатних замків передбачають універсальний спосіб кріплення ручок. Також варто визначитися з дизайном і кольором (обробкою) торцевих планок міжкімнатних замків, ручок і дверних завіс.

Конструкція замка для міжкімнатних дверей

Використання замка не повинно приносити незручностей і дискомфорту користувачеві, тому всі виробники намагаються довести свій виріб до ідеальної роботи механізму, постійно вдосконалюючи конструкцію замків.
Як еталон якості, можна взяти замки італійської фабрики AGB. Мабуть, стількох моделей різноманітних типів міжкімнатних замків, немає в жодного іншого виробника.

  • замки з металевою засувкою  - це класичні міжкімнатні замки відмінної якості з великим терміном експлуатації;
  • замки з поліуретановою засувкою були розроблені з метою зменшення шуму під час зачинення дверей.
  • Звук удару поліуретанового язичка об металеву відповідну частину під час зачинення дверей набагато тихіший за класичну (металеву) засувку.

    Міжкімнатні замки з магнітною засувкою мають кілька переваг порівняно з класичними засувками. Це і зменшення шуму під час зачинення дверей, і відсутність виступів на фронтальній частині замка.
    Засувка втягується в корпус замка за допомогою магніту, а під час зачинення дверей - блокується у відповідній частині.

    Перед тим, як купити замок для міжкімнатних дверей, необхідно звернути увагу на такі моменти:

    • тип міжкімнатного замка залежить від типу приміщення;
    • матеріал, з якого виготовлений міжкімнатний замок;
    • надійний виробник.

    Замовляючи міжкімнатний замок в інтернет-магазині, недосвідченій людині легко розгубитися від безлічі моделей. Проконсультувавшись з менеджерами інтернет-магазину STRATEG COMPANY, Вам буде нескладно підібрати замки, які оптимально підходять за ціною і конструктивом Ваших міжкімнатних дверей.