Вам необхідно підібрати серцевину замка на заміну, або вибрати циліндр замка для встановлення у вхідні або міжкімнатні двері?
У розділі Циліндри, каталогу нашого магазину, ми пропонуємо величезний асортимент від провідних виробників. 
Для швидкого вибору серцевини, Ви можете вибрати серцевини  відповідно до платформи секретності та бренду виробника.


Циліндри ABLOY - історія, особливості

Аблой це компанія з більш ніж столітньою історією. Уся багаторічна діяльність компанії спрямована на створення, виробництво та вдосконалення запірної та захисної фурнітури, як механічної, так і електромеханічної. Найвідоміший продукт - серцевина Аблой із дисковою системою замикання.
Перший дисковий замок був створений у далекому 1907-му році Емілем Хенрікссоном у Гельсінкі (Фінляндія), у рік заснування компанії. У 1994-му році компанія Abloy (Аблой) увійшла до складу ASSA ABLOY GROUP, як співзасновник. 
Було створено багато платформ секретності революційних для свого часу, дискова система еволюціонувала й ускладнювалася:

ABLOY® Classic

ключ ABLOY Classic

ABLOY® PROFILE

ключ ABLOY PROFILE

ABLOY® DISKLOCK PRO

ключ ABLOY DISKLOCK PRO

ABLOY® EXEC

ключ ABLOY EXEC

ABLOY® PROTEC

ключ ABLOY PROTEC

ABLOY® PROTEC2

ключ ABLOY PROTEC 2

ABLOY® NOVEL
ключ ABLOY NOVEL

ABLOY® SENTRY
ключ ABLOY SENTRY

ABLOY® PROTEC2 CLIQ
ключ ABLOY® PROTEC2 CLIQ

Найостанніші розробки такі як Protec2, Novel, Sentry, крім відмінностей у конструктиві, були створені для різних сфер застосування.

Abloy Sentry

Запатентована система для промислового застосування, наприклад, для професійних кінцевих користувачів і виробників оригінального обладнання.
Для промислового застосування - для машин і пристроїв.
Патент дійсний до 2027 року.

Abloy Novel

Один із найновіших представників сімейства, рекомендується як рішення з високим ступенем безпеки для державного та приватного секторів.
Патент дійсний до 2027 року.

Abloy Protec2

Для професійних кінцевих користувачів і високотехнологічних проєктів. При цьому дана платформа найпоширеніша, застосовується в усій лінійці продукції - навісних замках, замках для обладнання, для депозитних комірок тощо.Патент дійсний до 2031 року.
Патент дійсний до 2031 року. 

Abloy Protec2, як влаштована серцевина замка

Циліндр Аблой працює завдяки використанню кутових наточок на лезі ключа, для правильного обертання дисків циліндра.   
Коли він вставлений у серцевину і повернутий на 90°, кутові наточки обертають диски. 

Якщо всі диски виставлені в правильне положення, бічна запірна планка падає в ці пази на дисках, і механізм буде розблокований. 


Для того щоб витягти ключ, його необхідно повернути в «стартову позицію»


Між дисками встановлені шайби, щоб він обертав кожен диск індивідуально, також вони зменшують тертя між ними. Одна профільна шайба (сталева), працює як захист від висвердлювання. Ще одна шайба - захист від висвердлювання знаходиться внизу барабана циліндра.

шайбы и диски Abloy Protec2


Дане технологічне рішення не тільки забезпечує 1 970 000 000 секретних комбінацій, а й повністю унеможливлює маніпуляційний метод розкриття, коли позицію кожного секретного елемента окремо визначають і фіксують у необхідному положенні.
В ABLOY Protec2 всі 11 бронзових дисків мають бути одночасно виставлені в правильній позиції, інакше жоден із них не входить у контакт із бічною запірною планкою і циліндровий механізм не буде розблоковано.
Також слід зазначити, що геометрія внутрішньої частини всіх комбінаційних дисків (місце контакту з нарізами ключа) абсолютно ідентична, тобто, визначити правильну позицію навіть одного диска не є можливим.

Запатентовані функції ABLOY Protec2

•Нарізка на 2-х радіусах.
Нарізки ключа виконані на 2-х різних радіусах, зовнішньому і внутрішньому. На малюнку нижче, синім позначено зовнішній радіус, фіолетовим - внутрішній.

Нарізка на 2-х радіусах ABLOY Protec2

•Функція AWS (Anti-Wear System).
Сукупність елементів у циліндрі та ключі, що мінімізують ефект зносу під час роботи циліндра.
•Функція диск-контролера з інтерактивним елементом у ключі.
Коли ключ повністю вставлений у циліндр, пружина між великими шарикопідшипниками, видавлює назовні на блокувальний пін, за допомогою шарикопідшипника в замкову щілину. Потім блокувальний пін дає змогу обертати ключ із тілом диск-контролера для нормальної роботи циліндра. Диск-контролер направляє його по направляючій для полегшення роботи і запобігання зносу. 
Введений не до кінця - блокувальний пін і кульки блокують ключ.
Введений до кінця - більша кулька вдавлюється назад у ключ, коли кулька в ключі (інтерактивний елемент) чинить тиск на блокувальний пін у напрямку зовнішнього радіуса, і механізм розблоковано.
Повернуто - зовнішні кульки втиснуті в кільце.
Диск-контролер не дає змоги експлуатувати неоригінальні заготовки ключів, так само, як і профілі, що не відповідають секретній платформі.

Система блокування дисків DBS

Система блокування дисків ABLOY Protec2 Система блокування дисків ABLOY Protec2

Поворотні бари блокують і зв'язують комбінаційні диски для запобігання небажаному відкриванню та маніпуляціям із циліндром.

Як змінити розміри циліндра замка, модулярний корпус

Серцевина Аблой складається з базового корпусу із симетрією 31/31 мм, і відповідних подовжувачів з кроком 5 мм з кожного боку. Така конструкція дає можливість збирати серцевини практично будь-якого розміру і симетрії, аж до 262 мм (131х131) мм.

Серцевина Аблой

У кожного власника такої серцевини є можливість змінити її симетрію в найближчому сервіс-центрі. Тобто, Ви можете використовувати її і в інших дверях, з іншими необхідними розмірами, якщо потрібно заміна серцевини замка. Наприклад, у разі переїзду, або встановлення декоративних панелей на двері.

ABLOY Protec2 HARD, із загартованим корпусом

Зовнішня частина корпусу виготовлена із загартованої сталі, базова симетрія 32/31 мм (із зовнішнього боку довша на 1 мм)

ABLOY Protec2 HARD

Маркування Abloy Hard:
CY332 – ключ-ключ
CY333 – ключ-повертач
Незважаючи на те, що кожна серцевина замка має бути захищена броненакладкою, загартована частина корпусу є ефективним додатковим захистом.

ABLOY Protec2, виготовлення ключів

Високий ступінь безпеки ключа - дублювання ключів можливе тільки в Авторизованих цетрах Аблой, на оригінальному обладнанні, з використанням оригінальних заготовок (кожна маркується індивідуальним номером центру).  Дублікат ключа виготовляється тільки за наявності спеціальної кодової картки з підписом власника.

ABLOY Protec2, надійність та довговічність

Завдячуючи унікальній конструкції дискового механізму, циліндр замка Abloy не боїться забруднення - пилом, брудом, та ідеально працює в екстремальних умовах - морозі та спеці. екстремальних умовах - на морозі та за спеки. Саме тому він ідеально підходить для експлуатації у вуличних дверях. Завдяки розгалуженій мережі сервісних центрів, Ви можете замовити услуги очистки или ремонта, изменить размер или установить личинку замка, перекодувати її в зручний для вас час. Це дешевше ніж купувати нову і значно подовжить термін служби.

Обробка тумблерів циліндрового механізму Аблой Протек

Для циліндрових механізмів із тумблером (поворотником, вертушкою) запропоновано палітру з 6 кольорів - хром, хром сатин, чорна фарба, латунь, латунь матова, нержавіюча сталь матова

Тумблер циліндра ABLOY хром полірований Тумблер циліндра ABLOY хром сатин Тумблер циліндра ABLOY фарба чорна RAL9005
Тумблер циліндра ABLOY латунь полірована           Тумблер циліндра ABLOY латунь матова     Тумблер циліндра ABLOY нержавіюча сталь матова

ABLOY Protec2 – повний спектр продукції

Дана платформа використовується в серцевинах різних стандартів - Фінський циліндр, Австралійський циліндр, Англійський циліндр, Скандинавський овальний циліндр, ANSI циліндр, RIM циліндр (ригельні замки), DIN циліндр (основний стандарт, що використовується на просторі СНД).

лінійка продукції ABLOY

Можна підібрати рішення, навіть якщо ви використовуєте замки, привезені з-за кордону, або вони вже інтегровані в імпортних дверях чи обладнанні. Крім того що серцевина замка DIN стандарту використовується в замках для вхідних дверей і електромеханічних замках, дана платформа використовується і в інших типах замків. Наприклад в навісних замках та замках для обладнання (в тому числі замках для депозитних комірок і меблевих замках). Це дуже важливо для створення систем Майстер ключ.

Створення систем "Майстер ключ" на платформі ABLOY Protec

Майстер ключ - це механічна система контролю доступу (СКУД). Коли один ключ на кілька замків (система Один ключ) або коли кілька ключів відкривають один замок (система Майстер ключ). В дані системи можуть бути об'єднані всі замикаючі пристрої, в яких використовується технологія Аблой Протек 2, в тому числі і з використанням технології CLIQ.

система Один ключ ABLOY Protec система Майстер ключ ABLOY Protec

Майстер система може використовуватися як у корпоративному секторі (організації, багатоквартирні будинки, виробництва, торгові центри, готелі), так і в приватному секторі (розподіл доступу між членами сім'ї та найманими працівниками, майстер-система замків може бути інтегрована з такою самою системою в офісі або на іншому об'єкті).

Купити личинку замка - ABLOY Protec2, в авторизованому сервісному центрі 

Купити серцевину Аблой Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в 2-х зручно розташованих магазинах - сервіс центрах. У нашому магазині представлений асортимент від "тимчасових" циліндрових механізмів (на період проведення ремонтних робіт чи інших заходів), до циліндрів 6-го класу (High Security). Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.

Cертифікат ABLOY авторизований центр Сертифікат ABLOY партнер