Вам необхідно підібрати серцевину замка на заміну, або вибрати циліндр замка для встановлення у вхідні або міжкімнатні двері?
У розділі Циліндри, каталогу нашого магазину, ми пропонуємо величезний асортимент від провідних виробників. 
Для швидкого вибору серцевини, Ви можете вибрати серцевини  відповідно до платформи секретності та бренду виробника.


Серцевина замка KABA ExperT Plus  -   безпека і комфорт, для приватних і корпоративних клієнтів.

Особливості системи блокування KABA ExperT Plus

   Базова конструкція серцевини замка  KABA складається з  корпусу циліндра в модульній системі. Модульна система Kaba дає змогу переобладнати циліндри на місці на інші довжини або навіть інші типи циліндрів без особливих зусиль. Замінити серцевину (стару) на KABA ExperT Plus можна прямо на місці.

   У циліндрі є чотири радіально розташованих ряди штифтів, кожен з яких може містити до 22 пар штифтів. містити до 22 пар штифтів. Кожен штифт (пін) виготовлений із загартованої і хімічно очищеної сталі. Така велика кількість різних парних контактів і пристроїв забезпечує дуже високий захист від маніпуляцій - 907 мільярдів. Циліндр надзвичайно зручний і легко закривається. Завдяки новому закодованому наконечнику ключа його неможливо відтворити на звичайних верстатах для виготовлення ключів. Зносостійкі ключі виготовлені з нікелевого срібла. Виготовлення ключа виконується асиметричним фрезеруванням, яке приховує точний код  на ключі. Патент було продовжено ще на 20 років до 2033 року. Додаткові ключі та серцевини замка можна виготовити тільки в авторизованих дилерів, таких як StrategCompany, тільки після пред'явлення кодової картки, що додається до кожного циліндра KABA. Патентовані ключі KABA - захист від несанкціонованого  дублювання ключів.

Серцевина замка KABA ExperT Plus  -  найвища безпека за прийнятну ціну.

   Запатентована система блокування KABA ExperT Plus - відповідає європейському стандарту EN 1303 - 6 класу безпеки, EN 1303 - ударостійкість - клас D, при використанні спеціальної захисної накладки або з додатковими сталевими підсилювальними пластинами (LAM). підсилювальними пластинами (LAM). Захист від висвердлювання та виривання - згідно з DIN18252 - клас 82BZ.

   Для досягнення підвищеного захисту від свердління всі штифти в роторі виготовлені із загартованої та хімічно нікельованої сталі. Додаткові сталеві підсилювальні пластини в корпусі захищають від виривання та свердління.

Крім того, область кріплення перед сталевими підсилювальними пластинами захищена шпилькою завтовшки 4 мм із загартованої сталі. 

Стандартний кліп доступний у 12 різних кольорах - як SmartKey (стандартний), або як LargeKey (великий) - з кольоровим кліпом у 6 кольорах

Сердцевина замка KABA ExperT Plus – опції та функціональність.

-  Виготовлення систем "Один ключ" і "Майстер - ключ"

-  Монтажний ключ (BAZ)

-  Система багаторівневого  перекодування  (BAZ3) 

-  Змінні картриджі зі штифтами (легке перекодування циліндрового механізму під новий набір ключів)

-  Тимчасовий доступ для третіх осіб (SAT)

-  Теплоізольовані циліндри для будинків з енергозберігаючими технологіями, "терморозрив"

-  Пріоритет, або "Панік функція" - ключ розблокується зовні, якщо другий ключ перебуває всередині циліндра.

Купити  серцевину замка KABA ExperT Plus у Києві.

   Купити серцевину замка, ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua. так і в 2-х зручно розташованих магазинах - сервіс центрах.  Менеджери компанії компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника та за необхідності - послуги монтажу, з гарантією на виконані роботи.