Вам необхідно підібрати серцевину замка на заміну, або вибрати циліндр замка для встановлення у вхідні або міжкімнатні двері?
У розділі Циліндри, каталогу нашого магазину, ми пропонуємо величезний асортимент від провідних виробників. 
Для швидкого вибору серцевини, Ви можете вибрати серцевини  відповідно до платформи секретності та бренду виробника.


Циліндри MUL-T-LOCK - особливості та переваги кожного рівня секретності 

   Mul-T-Lock (Мультилок) - пВиробнича компанія "Mul-T-Lock Technologies Ltd." - заснована 1973 року в Явні, Ізраїль. Основна сфера діяльності - розробка і виробництво передових рішень у сфері замикання, основна продукція - серцевини замка і дверні замки, в основному, на вхідні двері. Компанія входить до групи компаній ASSA ABLOY. У побуті слово "Мультилок" або словосполучення "замок Мультилок" використовується як ім'я загальне для позначення дуже надійних дверних замків. 

Серцевини замка Mul-T-Lock – основні типи

   Наразі асортимент підрозділяється на 2 основні типи: механічні та електромеханічні.
Механічні платформи поділяються залежно від складності штифтового (пінового) механізму, наявності хитрощів і захистів від відмичок і силових дій - свердління, вибивання і зламу. "Піни" - штифти, розташовані в спеціальних каналах усередині серцевини, блокують поворот ротора, в якому знаходиться ключовий отвір, і розділені на 2 частини. Якщо вставлено рідний ключ, вони шикуються в "правильну" комбінацію, унаслідок чого лінія контакту верхнього і нижнього піна поєднується з лінією контакту між ротором і корпусом дверного циліндра - і циліндр розблокується. 
    Також важливим фактором є захист ключа від несанкціонованого копіювання. Нижче ми коротко опишемо основні особливості кожної із секретних механічних платформ.
Серцевини замка Mul-T-Lock - платформи секретності:

1. Сердцевина замка MUL-T-LOCK® INTEGRATOR

Мультилок Інтегратор на даний момент є початковою платформою. Має один ряд пінів, один з пінів має спеціальну форму, що максимально ускладнює роботу відмичкою. 

Серцевина замка MUL-T-LOCK® INTEGRATOR Серцевина замка MUL-T-LOCK® INTEGRATOR Пін 7х7 Пін INTEGRATOR Пін INTEGRATOR


   INTEGRATOR був розроблений як розвиток широко відомої платформи   MUL-T-LOCK® Пін  7х7 (Мультилок 7х7) і поєднує в собі величезну зносостійкість і доступність для споживача, при максимально розвиненому сервісному супроводі - ремонт, очистка, перекодування серцевини і можливість створення систем "Майстер-ключ" і "Один ключ".     
   Також ключ INTEGRATOR може відкривати серцевину 7х7, але ключ 7х7 не відкриє INTEGRATOR. Є можливість за однакового коду ключа створювати невеликі системи розмежування доступу. Наприклад, власник ключа Інтегратор відчиняє офісні двері та вхідні домашні з циліндром 7х7, домочадці ж можуть відчинити тільки домашні двері. 
    Наразі циліндри замка 7х7 в Україну не поставляються, але на складах є запаси на тривалий період + величезна кількість вже використовуваних дверних циліндрів 7х7. Крім того, всі платформи циліндрів, зокрема й застарілі, забезпечуються сервісом - наявність запасних частин на складі підтримується постійно.

2. Серцевина замка MUL-T-LOCK® Classic PRO

Мультилок Класік Про - наступна платформа, в якій уже використано технологію "пін у піні".

Серцевина замка MUL-T-LOCK® Classic PRO Зовнішній пін MUL-T-LOCK® Classic PRO Внутрішній пін MUL-T-LOCK® Classic PRO

   
Унікальність її в тому, що використовуються не подвійні ряди пінів або фальш-піни, а в одному масивному піні розміщений другий, що має свою окрему секретність. Цим досягається приголомшливий рівень секретності та стійкості до маніпуляцій. Ця технологія була спочатку реалізована в MUL-T-LOCK® Classic (Мультилок Класік) і отримала значний розвиток у Classic PRO. Був розроблений і впроваджений спеціальний пін, що відводить відмичку з лінії відмикання, кожен зовнішній пін має бічний фіксатор, що блокує його під час бічних навантажень (захист від маніпуляцій і бампінгу).
В Mul-T-Lock Classic PRO реалізовано найпотужніші захисти від силових методів розкриття - свердління, вибивання і виривання:
1. Сталеві й титанові штифти захищають ротор циліндра і розташовані в ньому піни від висвердлювання (мал. 1)
2. Титановий півмісяць захищає корпус циліндра і розташовані в ньому піни від висвердлювання і виривання (мал. 2)
3. Сталеві штифти захищають корпус циліндра і розташовані в ньому піни від висвердлювання (мал. 3)
4. Подвійна сталева плата захищає корпус циліндра від виривання і зламу (мал. 3)

захист циліндра MUL-T-LOCK® Classic PROпристрій циліндра MUL-T-LOCK® Classic PRO  пристрій циліндра MUL-T-LOCK® Classic PROпристрій циліндра MUL-T-LOCK® Classic PRO


Classic PRO є патентованою платформою, з усіма її перевагами. Клас секретності - High Security

3. Серцевина замка MUL-T-LOCK® Interactive+®

   Мультилок Інтерактив, так само реалізовано технологію «пін у піні». Особливістю цієї платформи є використання інтерактивного елемента, який можна побачити безпосередньо в лезі ключа як рухомий елемент округлої форми - «плаваючу вставку».

Серцевина замка MUL-T-LOCK® Interactive+ Серцевина замка MUL-T-LOCK® Interactive+


   С помощью интерактивного элемента достигается контроль по изготовлению ключей на уровне 100%. Если Ваш ключ передан на время третьим лицам, или они имеют к нему доступ - они не смогут изготовить несанкционированный дубликат ключа. Клас секретності - High Security. Благодаря этому, на Interactive+ реализовано наибольшее возможное количество опций цилиндров Мультилок - CLIQ, ENTR, FLEX_CONTROL, 3in1 (Светофор) и общая для всех уровней опция - VIP_CONTROL.
   Інтерактив також є патентованою платформою, захисти від висвердлювання і зламу аналогічні до Класик Про, так само, як і в платформи наступного рівня - MUL-T-LOCK® МТ5®+

4. Серцевина замка MUL-T-LOCK® МТ5+

   Мультилок МТ5+ має вищеописані захисти від свердління і зламу, інтерактивний елемент (Альфа-пружину) і низку подвійних пінів. Третім рівнем запірного механізму МТ5®+ є низка горизонтально розміщених "Фінгер" пінів, що блокують бічну запірну планку. 

Серцевина замка MUL-T-LOCK® МТ5®+   Сердцевина замка MUL-T-LOCK® МТ5®+


    Як Ви бачите, секретні елементи розташовані як по вертикалі, так і по горизонталі. Клас секретності - Extra Security, патент.

Обробка тумблерів циліндрового механізму
   Для циліндрових механізмів із тумблером (поворотником, вертушкою) запропонована палітра з 7 кольорів - нікель сатин, латунь PVD, хром полірований, чорна фарба, антична бронза, латунь матова, нержавіюча сталь

Тумблер MUL-T-LOCK нікель сатин Тумблер MUL-T-LOCK латунь PVD Тумблер MUL-T-LOCK хром полірований

Тумблер MUL-T-LOCK чорна фарба Тумблер MUL-T-LOCK антична бронза Тумблер MUL-T-LOCK латунь матова Тумблер MUL-T-LOCK нержавіюча сталь


Купити серцевину замка MUL-T-LOCK® у Києві

   Купити серцевину Мультилок Ви можете как в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в 2-х зручно розташованих магазинах - сервіс центрах. У нашому магазині представлений асортимент від "тимчасових" циліндрових механізмів (на період проведення ремонтних робіт чи інших заходів) до циліндрів 6-го класу (High Security). Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.