Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Двері вхідні, як багато відчуттів у цих двох словах - безпека, захист від негоди, сімейний затишок. Це перше, що ми бачимо, приходячи додому, насолоджуючись її дизайном. Закриваючи за собою металеві двері, ми опиняємося вдома.  Двері Berez - колекція бюджетних дверей, створена з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Від компанії, що виробляє "Двері Страж" - як більш економні та універсальні моделі.

Двері Berez - виготовлення металевих дверей

Вхідні двері Берез, виробнича лінія на заводі забезпечена обладнанням європейського рівня. Вся продукція перед відвантаженням проходить випробування із суворим контролем якості. Після цього двері присвоюється гарантія - 1 рік.

Берез – особливості комплектації моделей

ЧЧотири серії дверей - Vero Pro, Standard, Standard Hook, Premium.
Відрізняються між собою комплектаціями замками та фурнітурою, з відповідною різницею в ціні.

Конструкція дверей Берез

Конструкція иготовлена з холоднокатаної сталі з покриттям шагреневим порошковим барвником, що збільшує корозійну стійкість виробу та загалом підвищує міцність виробу.
Дверне полотно має товщину 75 мм, товщина зовнішнього листа - 1,2 мм.
Вертикальні ребра жорсткості (стальні) - 1,2 мм., 5-ти сантиметровий ущільнювач із мінеральної вати, антизрізи (14 мм) приварені до полотна. Ущільнювачі для дверей - закріплені подвійним контуром.
Дверна коробка з суцільногнутого листа металу, ширина 100 мм, входи під ригелі замка посилені.

Двері Берез – зовнішній та внутрішній декор

Для декору використовується плита МДФ 10 мм. Великий вибір малюнків з покриттям плівки ПВХ (121 колір). Також є можливість замовити будь-який малюнок з моделей, який пропонує фабрика Страж.

Переваги вхідних дверей Берез

Підбиваючи підсумок під вищевикладеним, двері Берез надійні (випробування і контроль якості), довговічні (конструкція зі сталі), міцні (ребра жорсткості) і добре захищені від механічних впливів.

Обираємо вхідні двері Берез

При купівлі вхідних дверей, як правило, розглядаються три ключові чинники - ціна, дизайн, безпека. Якщо вартість і красу дверей Berez можна легко порівняти і вибрати вподобане в даній колекції, то найскладніший момент - вибір замка і фурнітури. У цьому випадку необхідна консультація фахівців, оскільки технології безпеки перебувають у постійному розвитку, вчасно реагуючи на появу нових методів інтелектуального та фізичного злому. При цьому захист від злому в основному залежить від характеристик дверного замка. Тому ми рекомендуємо обирати вхідні двері в магазинах, що пропонують не тільки двері, але й спеціалізуються на якісних дверних замках, серцевинах замка та броненакладках.

Купити вхідні двері Berez у Києві

Купити двері вхідні Берез Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в 2-х зручно розташованих магазинах. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.