Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Вхідні двері Qdoors

Металеві двері цієї торгової марки, являють собою недорогі вхідні двері, надійні в експлуатації, естетичні та практичні. Виробництво знаходиться в Київській області і створює якісну продукцію завдяки використанню сучасних матеріалів, впровадженню автоматизації виробничих процесів і постійному вивченню нових технологій.

Фабрика Qdoors пропонує значний асортимент, серед якого кожен підбере собі "той самий" варіант. Будуть задоволені будь-які потреби. Компанія дбає про покупця, тому конструкція не лише забезпечує безпеку, а й тепло- та шумоізоляцію, гарний дизайн і довгу експлуатацію.  Можуть використовуватися як вуличні двері, так і як двері в квартиру.

Двері металеві К`юДорс

У технічних характеристиках конструкції дверного короба і полотна, виділяють параметри: 
• Товщина дверного полотна (з металу) - залежить від обраної моделі (52 мм і більше);
• Надійний короб - подвійний (виконаний із труби). Має більш високу міцність, товщина залежить від моделі;
• Два замикальні механізми в кожній моделі;
• Дверний ущільнювач - кілька контурів;
• Використання листового металу 1,2 - 1,8 мм, ефективно чинить опір злому;
• Тепло- і шумоізоляції - мінеральна вата.

Моделі дверей Qdoors 

Залізні двері цього виробника мають зовнішній вигляд, що гармонійно вливається в будь-який інтер'єр. Вони прикрасять Ваше приміщення. Асортимент постійно оновлюється, додаються свіжі колекції згідно з останніми віяннями. Великий вибір - різні стилі, будь-який колір  Пропонуються кілька колекцій, з конструктивними відмінностями і застосовуваними матеріалами. Декор - зовні пофарбовані двері, всередині плита МДФ. Другий варіант - МДФ з обох боків. Накладки з МДФ використовуються різної товщини, багатий вибір малюнків.
Серія Еталон - складається з декількох сучасних моделей. Якщо ви шукаєте бюджетні вхідні двері - вони вам сподобаються.
Серія Преміум - блок укомплектовані антизрізами, 3-ма завісами та втопленим протектором. Замки від відомого бренду Kale. Популярні фрезерування на накладках, кольори - найпопулярніші за останні кілька років - темний горіх, графіт, дуб вулканічний. Також у різних серіях застосовуються класичні кольори - дуб золотий, венге, з різними малюнками та відтінками.

Двері вхідні Qdoors, переваги

Окім надійного виробництва і чудового зовнішнього вигляду, К`юДорс має низку незаперечних переваг:
• низкі ціни (недорогі двері завжди користуються попитом);
• широкий асортимент для різноманітного застосування;
• висока якість комплектуючих;
• повна комплектація блоку;
• підходять для більшості дверних проємів.

Купити вхідні двері Qdoors в Києві

Купити вхідні двері недорого Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в зручно розташованому магазині; Менеджери компанії забезпечать консультацію по цікавлять колекціям. Щоб зробити замовлення, Вам достатньо залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером. Встановлення вхідних дверей - з гарантією на виконані роботи.