Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Двері вхідні - наш оплот безпеки, захист домашнього вогнища. Це те, що ми бачимо повертаючись додому, і те перше враження, яке залишається у гостей і сусідів про господаря будинку. Сталеві двері Страж - моделі середнього та елітного класів продукції, які повністю відповідають своїй вартості. Завдяки цьому фабрика займає лідируючі позиції на ринку України. 

Двері STRAJ - виготовлення металевих дверей

Виробнича лінія на заводі забезпечена обладнанням європейського рівня. Уся продукція перед відвантаженням проходить випробування із суворим контролем якості. Тільки після цього присвоюється гарантія - 1 рік.

Страж – особливості комплектації моделей

Чотири основні колекції, які відрізняються за комплектацією:
1.Standard
2.Standard Lux
3.Prestige Lux
4.Premium
Відрізняються між собою товщиною дверного короба і полотна, кількістю ребер жорсткості і товщиною листа металу, комплектацією замками і фурнітурою, з відповідною різницею в ціні..

Конструкція дверей 

Конструкція виготовлена з холоднокатаної сталі 1,8 мм, пофарбована термостійкою порошковою фарбою.
Дверна коробка з суцільногнутого листа металу, входи під ригелі замка посилено, є регульований пристрій притиску дверного полотна і теплоізоляція. Товщина 120 або 130 мм.
Дверне полотно має товщину 85/95/95/95 мм (залежно від комплектації), товщина зовнішнього листа - 1,5/1,8/1,8/2,0 мм.
Вертикальні ребра жорсткості (сталеві) - 2/4/4/4/4 шт, 5-ти і 7-ми сантиметровий ущільнювач з мінеральної вати, антизрізи 4 шт (14 мм) приварені до полотна. Ущільнювач дверей - закріплений потрійним контуром. Теплоізоляція - мінеральна вата "Ізовер" 50/70/70/70 мм. 

Двері Страж – зовнішній и внутрішній декор

Для декору використовується плита МДФ 12 мм. Великий вибір малюнків із покриттям плівки ПВХ (121 колір). Також є можливість замовити будь-який малюнок з моделей, який пропонує фабрика Страж.

Вхідні двері в будинок - колекція PROOF

Stability PROOF - двері вхідні вуличні - призначені для встановлення в приватний будинок.
Спеціально розроблені для експлуатації в умовах агресивного впливу клімату - високої вологості, перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання. Унікальності цій конструкції надає ламінований оцинкований сталевий лист. На оцинкований лист металу під тиском і температурою (метод каширування) наносять ізраїльську ПВХ плівку Vinorit (спеціально розроблену для вуличного застосування). Одержане покриття має високі експлуатаційні характеристики, методом пресування йому надають різних форм і об'єму.
Також використовується “термоміст”. Це забезпечує теплоізоляцію і запобігає утворенню конденсату з внутрішньої сторони при різниці температур.  
Гарантія на колекцію PROOF – 3 роки на конструкцію (на замки та фурнітуру  - 1 рік).
Страж Пруф забезпечує все те, що повинні робити вуличні двері - затишок і комфорт.

Вхідні двері Страж - переваги 

У конструкції відмінно втілені захисні та дизайнерські очікування клієнтів, що захищають житло власника і допомагають йому висловити свою індивідуальність. Замовити вхідні двері - є найкращим варіантом для вирішення цих питань.
Основні переваги СТРАЖ:
• Надійність і безпека.
Сталь високої стійкості, захищена від корозії;
• Якість.
Сучасні технології та якість матеріалів;
• Стильний дизайн;
• Ціна.
Вартість – доступна, залежить від розмірів блоку і використовуваної фурнітури;
• Не потребує спеціального обслуговування;
• Замки.
Продукція від ведущих виробників систем запирання;
• Девіатори.
Захищають полотно від відгибу та злому;
• Антизрізи.
Залізні двері захищені анкерами, які не дають змоги зняти двері, якщо зовнішні петлі зрізані.
Підбиваючи підсумок під вищевикладеним, бронедвері Страж надійні (випробування і контроль якості), довговічні (конструкція зі сталі), міцні (ребра жорсткості) і добре захищені від від механічних впливів. Також ви можете купити металеві вхідні двері з додатковими замками, серцевинами та захисними фурнітурами.

Як обрати вхідні двері

Якщо потрібно купити вхідні двері, як правило, розглядаються три ключові чинники - ціна, дизайн, безпека, саме в такій черговості. Вартість і зовнішній вигляд, параметри конструкції - можна легко порівняти і вибрати вподобане у відповідній колекції. Що стосується замка і фурнітури - це найскладніший момент. У цьому разі необхідна порада фахівця, оскільки технології постійно розвиваються, реагуючи на появу нових методів розкриття. При цьому захист від злому, в основному, залежить від характеристик замка і броненакладки, оскільки саме вони піддаються розкриттю. Тому ми рекомендуємо отримувати консультації та робити вибір у магазинах, що спеціалізуються на якісних замках, серцевинах і захисній фурнітурі.

Купити вхідні двері STRAJ в Києві

Купити броньовані двері Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і відвідавши зручно розташований магазин дверей. Менеджери компанії забезпечать консультацію по цікавлять колекціям. Щоб зробити замовлення, Вам достатньо залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером. Встановлення вхідних дверей - з гарантією на виконані роботи.