Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Вхідні двері вуличні STRAJ PROOF SDW

Вуличні двері, як випливає з назви, призначені для експлуатації в будинках і котеджах, де вони контактують із зовнішнім середовищем і відчувають відповідні навантаження. 
Зовнішні двері повинні справлятися з:

  • Спекою
  • Холодом
  • Коливаннями температур
  • Підвищеною вологістю
  • Ультрафіолетовим випромінюванням (сонячними променями)
Також вони не повинні допускати промерзання конструкції (застосовується терморозрив, він же термоміст) і утворення конденсату на внутрішній поверхні. Представлена серія якраз і була розроблена для захисту від перерахованих впливів.

Двері Страж - Proof Sendwich 

Захист від промерзання - подвійний притвор і ущільнювач, від атмосферних явищ - за рахунок відмінної вологостійкості оцинкованого сталевого листа. Двері вхідні вуличні цієї серії, по суті, є бюджетною версією серії Proof Stability, оскільки, коли йдеться про великий приватний будинок з великими вікнами, найчастіше важливішою є теплоізоляція та інші властивості зовнішньої конструкції, ніж зламостійкість і опір механічним впливам.
Усі перераховані факти є основою для здійснення правильного вибору, щоб отримати бажаний ефект від вхідних дверей. І за ціною, і за якістю.

Купити вхідні двері у приватний будинок, у Києві

Відвідавши наш магазин дверей, Ви отримаєте повну консультацію про найпопулярніші моделі, від менеджерів з багаторічним досвідом. Надана нашою компанією гарантія - 1 рік, тільки підтверджує, що вхідні двері в приватний будинок від фабрики Страж, будуть успішно виконувати свою функцію. Гарантія на всю конструкцію, включно із замками та фурнітурою. Встановлення вуличних дверей - з гарантією на виконані роботи.