Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Вхідні двері уличные Straj PROOF

Вуличні двері за зовнішнім виглядом не мають жодних відмінностей від звичайних квартирних. Різниця в технічних характеристиках облицювання і внутрішнього наповнення, конструкції загалом. Почнемо з місця встановлення - вони завжди "дивляться" на вулицю, тому їх ще називають "зовнішні двері". Двері для будинку зовнішні виконують функцію "першої лінії оборони", найчастіше це і основна конструкція, що забезпечує безпеку житла. Але, все-таки, основні вимоги до них - опір впливу факторів зовнішнього середовища. Двері в приватний будинок мають витримувати ультрафіолетове випромінювання, мороз і спеку, різкі перепади температур і високу вологість. Також бути герметичними, не допускати утворення конденсату і чинити опір механічному впливу. Двері в приватний будинок із терморозривом - оптимальне рішення. 
За всіх високих вимог до облицювання, воно має бути ще й різноманітним, органічно вливатися в екстер'єр та інтер'єр. Красиві вхідні двері в будинок бажають усі. Двері Страж вуличні відповідають усім перерахованим критеріям, тому ось уже 20 років стабільно лідирують на ринку.
Вуличні двері Страж Пруф - надано 3 роки гарантії на виріб загалом.

Двері вхідні вуличні, серія Страж Пруф

Для забезпечення високих показників безпеки і зламостійкості пропонуються три варіанти комплектації замками і фурнітурою:

Proof Standard Securemme. У комплекті верхній і нижній замки відомого Італійського виробника Securemme - 2019 5k і 2061. Броненакладка - Protect h20, серцевина замка Турецький Kale. Ручка - RDA Forme Q.

Proof Standard Mottura. Замки під серцевину - Mottura DP58-170 і DP58-171 (теж від Італійського виробника). Для них 2 протектори Securemme 4250 і 2 серцевини Mottura Project 5+1. Ручка – RDA.

Proof Prestige Mottura. Комбінований замок Моттура 54.797 Matic (двосистемний). Циліндровий механізм із монтажним (будівельним) ключем - Моттура Project 5+1. Броненакладка Securemme 4250, ручка - RDA. Девіатор Моттура.
Є можливість замінити представлену фурнітуру, за моделями на складі - підібрати серцевину вищого класу, за моделями "під замовлення" - повний комплект замків і фурнітури. Це не означає, що фурнітура від виробника погана, завжди хочеться більше і краще або підбираємо фурнітуру під певний інтер'єр.

Купити вхідні двері в будинок Страж Пруф, у Києві

Купити вуличні двері (найкращі), буде зручно завітавши до магазину вхідних дверей та ознайомившись зі зразками, або зробивши вибір в інтернет-магазині strateg.com.ua. Консультація щодо всіх цікавих моделей - від менеджерів з багаторічним досвідом. Для оформлення замовлення достатньо зателефонувати або залишити заявку. Встановлення вхідних дверей у приватному будинку - з гарантією на виконані роботи.