Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Вхідні двері Straj Standard

Двері Страж користуються заслуженою популярністю через свою надійність і відмінний зовнішній вигляд. Вхідні двері в квартиру від Одеського виробника - виготовлені на обладнанні світового рівня, що виділяє їх серед конкурентів. 
Починаючи з 1998 року, двері Страж поступово завоювали місце лідера, що не дає сумніватися в їхній якості. Вірніше, співвідношенні ціни та якості, оскільки клієнти "голосують гаманцем" - при гідному виборі моделей і комплектацій. 
Пропонується різноманітність дизайнів, кольорів і відтінків, численні варіанти кованих решіток на склопакет і прикраса оздоблення вставками зі скла. 
Квартирні двері ТМ "Страж" ділять на дві основні групи, з метою оптимізувати виробництво:
  • складська програма;
  • виготовлення по індивідуальному замовленні.
Склад дверей дає змогу оперативно реагувати на потреби замовника, виїзд бригади установників можливий буквально "на завтра".
Двері на замовлення оптимальні не тільки в разі нестандартних розмірів дверного отвору, а й дадуть змогу реалізувати естетичні вимоги до оздоблення конструкції, відповідно до вподобань і смаків власника. 

Металлеві двері серії Страж Стандарт

Конструкції цієї серії, виконані з холоднокатаної сталі товщиною від 1,8 мм. Порошкове покриття, яке застосовується для фарбування, має високу міцність, зносостійкість і стійкість до температур.
Товщина полотна з вертикальними ребрами жорсткості (дві штуки), становить 85 мм. Сталевий лист - 1,5 мм. Конструкція утеплена мінеральною ватою Isover.
У комплектації замками та фурнітурою доступні 2 базові набори. 
Ви можете вибрати один із:
  • Standard Securemme.
У комплекті два замки (верхній і нижній) відомого Італійського виробника Securemme - 2019 5k і 2061, вічко гарної форми від цього ж виробника. Протектор замка (броненакладка) - TM Protect h20, захищає Турецький циліндровый механізм – Kale. Ручка - RDA Forme Q.
  • Standard Mottura.
Два замки ще більш відомого Італійського виробника Mottura - DP58-170 і DP58-171 (обидва під серцевину). Відповідно 2 броненакладки TM Protect h20 та 2 циліндри Kale. Вічко Securemme, ручка RDA Forme Q.
При всіх перевагах представленої фурнітури, є можливість внести зміни в комплектацію. У варіанті зі складськими позиціями - підібрати серцевину вищого класу, у замовних - можливість заміни серцевини, замка, броненакладки і ручки - на вибір Клієнта. 
Можна обрати декоративне оздоблення з цієї серії - суцільні та гладкі полотна, зі склом. Малюнки - художні, в геометричному або класичному, сучасному стилях. Потрібен мінімалізм? Є і він.

Купити вхідні двері Straj Standard, у Києві

Купити металеві двері Ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і відвідавши зручно розташований магазин дверей. Менеджери компанії забезпечать консультацію щодо моделей, які Вас цікавлять - щоб замовити двері вхідні, Вам достатньо залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером. Установка вхідних дверей - з гарантією на виконані роботи.