Вхідні двері - це не просто двері...
Це перший крок до твого дому. Вони зустрічають тебе і твоїх гостей, Вони охороняють тебе від небезпек.
Вхідні двері - це обличчя твого житла, Це візитна картка твоєї особи. Вони відображають твій смак і стиль, Вони розповідають про твої мрії і цілі.
Вхідні двері - це символ гостинності, Це запрошення до спілкування. Вони відкриваються для друзів і родичів, Вони зачиняються для незнайомців і ворогів.
Вхідні двері - це брама до свободи, Це можливість побачити світ. Вони випускають тебе на пригоди, Вони чекають тебе на повернення.Технічні двері Straj Techno Door

Двері технічні металеві дуже популярні на ринку України. Основна їхня роль - розділяти функціональні зони всередині приміщень, забезпечуючи безпечний вхід і вихід. Також вони повинні відокремлювати приміщення з несприятливими факторами, наприклад із забрудненим повітрям, а в разі пожежі - відсікати джерело вогню і диму. В основі їхньої популярності лежать не тільки вимоги контролюючих органів, а й невисока ціна конструкції, що робить їх привабливими не тільки для технічних приміщень.
Двері технічні використовують як:
  • протипожежні двері
  • двері у під'їзд
  • тамбурні двері
  • офисні двері
  • двері у підвал
  • двері на горище
  • двері на склад
  • двері для гаражу
Також, практично для будь-яких приміщень - підсобних, заводських, промислового призначення.

Двері металеві технічні Страж, конструкція

Структура – як і у всіх аналогів, складається з каркаса і ребер жорсткості, обшитого сталевими листами. Використовується утеплювач мінеральна вата "Ізовер", яка також забезпечує і шумоізоляцію. Колір фарбування - модний Графіт (RAL9975), зовнішня і внутрішня сторони, порошкове фарбування.
Двері вхідні технічні завжди міцні та надійні, під час їхнього виробництва не використовуються горючі матеріали, що підтримують горіння. Зокрема й облицювання. Тільки метал. Вони повинні витримувати удари (зокрема й металевими предметами), злом та інші механічні впливи.
Товщина полотна дверей Страж - 60 мм;
Товщина стального листа – 1,5 мм;
Металевий каркас із холоднокатаної сталі - 1,8 мм;
Товщина металу короба - 1,8 мм;
Антизрізи.
Також, вони обов'язково повинні забезпечувати пожежну безпеку і мати відповідний сертифікат. Вогнетривкі двері Страж - сертифікат EI-30 - металоконструкція витримує екстремальне нагрівання протягом 30 хвилин. Це досягається завдяки застосуванню спеціальних матеріалів і вогнетривких замків, фурнітури, протипожежних ущільнювачів (що спучуються).

Купити технічні двері, в Києві

Наші менеджери з багаторічним стажем, нададуть детальну консультацію про технічні особливості необхідних моделей. Відвідайте наш магазин дверей - купити двері протипожежні з гарантією 1 рік - завжди гарна ідея. Гарантія поширюється на всю конструкцію, з замками і фурнітурою. Встановлення технічних дверей - з гарантією на виконані роботи.