Надійні замки - Радлок

Замок дверний Радлок надійно захищений практично від усіх відомих методів зламу замків і має унікальний захист проти зламу інтелектуальними методами, за допомогою будь-якого роду відмичок (ПАТ. UA № 109384).
1. Не відкривається інтелектуальними методами
2. Протизламний сувальдний замок
3. Розроблено, впроваджено і виробляється в Україні
4. Не має аналогів у світі
5. Ексклюзивне, дрібносерійне виробництво
6. Ручне збирання, припасування та доведення


Захист дверного замка Радлок

•Антивідмичка
Захист від будь-якого роду відмичок (звичайні двогачкові, самоімпресійні, щупові тощо), завдяки наявності принципу відкидної блокувальної стійки. Блокувальна стійка замка, закріплена на поворотній деталі, в момент навіть легкого дотику до кодових сувальд повертається в протилежному напрямку і більше ніяк з ними не контактує. Під час будь-яких  маніпуляцій кодові сувальди вільно переміщуються вгору і вниз, не видаючи жодної інформації, оскільки ніяк не контактують із блокувальною стійкою.
•Антимолоток
Екстремально високий захист на забивання або вдавлювання ригеля вглиб замка.
Блокувальна стійка встановлена не на ригельній рейці, а на важелі, що відчиняє, який взаємодіє із зачинювальним важелем, що приводить у рух ригельну рейку з ригелем. Під час забивання ригеля, він впирається в сувальди не блокувальною стійкою, як це відбувається у звичайних сугальдних замках, а усім своїм тілом у зачиняльний важіль, взаємодіючи при цьому похилою поверхнею спеціальної утримувальної ніші з відповідною похилою поверхнею зачиняльного важеля, що при цьому похилою поверхнею спеціальної утримувальної ніші з відповідною похилою поверхнею закривального важеля. 
•Антивороток
Захист від розкриття за допомогою, так званого, «воротка» або «згортача». Результати за пунктом «антимолоток» вказують на стійкість замка Радлок проти примусового переміщення його запірного ригеля. 
•Антидриль
Блокировочная стойка установлена не на ригельной рейке, а на открывающем рычаге, причём сама блокировочная стойка представляет собой закалённую пластину зі сталі 65 Г із вкрай незручними для прицільного висвердлювання торцевими розмірами, а саме - вона вузька та довга.
Наявність на зовнішньому боці корпусу захисної алмазної вкладки (запечені в металі алмазні гранули). Алмазна вкладка захищає найслабше місце замка - блокувальну стійку.
•Антипилка
Усередині ригеля будь-якого замка Радлок є 2 алмазні вкладки, які являють собою алмазні сегменти, що випускаються для виробництва дискових фрез і які являють собою запечені в металі алмазні гранули.

Модель та серії замків Радлок

Остання розробка - Радлок Мімоза, має дві серії сувальдних замків:
- Серія М 200, механізм на 6 сувальд, бексет 52 мм, 30 000 кодованих комбінацій;
- Серія М 300, механізм на 8 сувальд, бексет 65 мм, 1 500 000 кодованих комбінацій;
Протизламні замки в кожній серії відрізняються між собою розмірами торцевої планки замка, для забезпечення взаємозамінності з найпопулярнішими моделями замків. Виняток – замок Радлок М 202, спеціально адаптований для встановлення в тонкі двері, захисний панцир корпусу замінено на захисну пластину з цементованої та термообробленої легованої сталі (кріплення гвинтами з технологією «контрольованого зриву»).

Заміна замків - дверний замок Радлок

Замок дверний Радлок може бути встановлений не тільки при покупці нових вхідних дверей, але і якщо потрібна заміна замка на більш стійкий до зламу. Встановлення замка Radlock може бути здійснене з мінімальними доопрацюваннями в дверях, оскільки випускаються різні моделі - схожі за розмірами з популярними моделями таких брендів, як замки Гардіан, замки Kale, замки Бордер, замки Ельбор.з

Купити надійний замок на вхідні двері

Купити дверний замок Ви можете як в інтернет-магазині Strateg.com.ua, так і в 2-х зручно розташованих магазинах - сервіс центрах. У нашому магазині замків представлені нерозкривні дверні замки Radlock, повний асортимент, наявність на складі. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.