Дотягувачі ABLOY - контролюють процес закривання і відкривання дверного полотна, підтримуючи рівень температури всередині приміщення на комфортному рівні. Також при побудові систем контролю доступу (СКУД), є одним з основних компонентів, гарантуючи закриття стулки та спрацювання запірної фурнітури. При використанні на вуличних (або просто важких) дверних конструкціях, дверний дотягувач ABLOY запобігає пошкодженню дверної фурнітури та можливим травмам користувача (різкі пориви вітру, швидке закриття полотна з великою масою).

Дотягувачі ABLOY

Дотягувач ASSA ABLOY

Може бути встановлений на дверях будь-якого призначення, де потрібні перераховані вище властивості:
двері громадських будівель і споруд 
 • офіси
 • приватні дома та котеджі
 • під'їзди багатоповерхівок
 • комерційні об'єкти
Там, де присутня значна кількість відвідувачів. Значний ресурс - до 2000000 циклів відкривання/закривання, навіть за температури навколишнього середовища від -35 °С до + 50 °С.
Ну і загалом на вхідних і міжкімнатних дверях, як легких, так і важких. 
Зручні регульовані налаштування, гарантують, що встановлення дотягувача і регулювання дотягувача пройдуть максимально швидко і комфортно.

ABLOY

Компанія Аблой - входить у міжнародну групу ASSA ABLOY (один із шести провідних брендів), і наразі - один зі світових "законодавців моди" в замковій сфері та технологіях, як механічних, так і електромеханічних, детальніше.

Продукія ABLOY

Просто лідер із виробництва дверної фурнітури.
Компанія представлена практично в усьому світі - продукцією можна скористатися більш ніж у 70 країнах.

Дотягувач ABLOY, виробництво

Перші партії доводчиків чудової якості були виготовлені у Фінляндії в 30-х роках 20-го століття. У наш час усі технологічні процеси відбуваються в ультрасучасних виробничих приміщеннях з використанням останніх технологій. Досвід, масштабні дослідження і постійна робота над удосконаленням кінцевого продукту дають змогу пропонувати технічні рішення для будь-яких завдань.

Дотягувач Аблой, основні характеристики

ASSA ABLOY дотягувач - у чому "фішка"?
 • Бездоганна робота в екстремальних умовах – від -35 °С до + 50 °С;
 • Регулювання важеля тяги;
 • Налаштування швидкості закривання та швидкості (зусилля) доведення дверного полотна;
 • Регульований діапазон розорювання стулки (70 -180°);
 • Великий вибір типів монтажу та типів тяг;
 • Надзвичайно плавна та комфортна робота дотягувачів із "CAM Type" - рівномірним розподілом зусилля;
 • Наявність Back Check - гальма відкриття дверей, яке обмежує кут відчинення та сповільнює "ривкове" відчинення під час сильного вітру, що не дає пошкодити двері та завдати шкоди людині;
 • Фіксація дверей у відчиненому положенні.

Купити дотягувач дверей, ABLOY

Abloy купити, Ви можете як в Авторизованому Центрі ABLOY (що підтверджено відповідними сертифікатами, що підтверджують сертифікатами) - у зручно розташованому магазині, так і в інтернет-магазині strateg.com.ua. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника і послуги монтажу з гарантією на виконані роботи. 
Є питання? Скористайтеся формою "Зворотній зв'язок" вгорі сторінки.