Dorma

Дотягувач Dorma встановлюється на двері будь-якого типу - вхідні квартирні та вуличні, міжкімнатні двері, вхідні в офіс і будь-які інші. У будівлях як приватного, так і комерційного призначення. Дверний доводчик просто незамінний при створенні СКУД - системи контролю доступу - для штатної роботи електромеханічної або електромагнітної фурнітури. Комплекси протипожежних та евакуаційних виходів неможливі без їхньої участі - двері мають автоматично зачинятися для відсікання джерел вогню та диму. І найосновніші функції - мінімізувати втрати тепла в холодну пору року, і підтримувати прохолоду в спеку. Також запобігати пошкодженню елементів дверей і можливим травмам людей (у разі експлуатації масивних дверей). Довговічність, надійність і висока якість - відмінні риси, що об'єднують доводчики Дорма.


Dorma

Бренд Дорма - європейський, відомий всьому світу як гарантія якості. Компанія почала свою діяльність 1908 року в німецькому місті Еннепеталь, і за минулі сто років досягла теперішніх вершин.

Dormaкaba

Виробляються у світових масштабах:
 • Замкова фурнітура
 • Дверна фурнітура
 • Скляні стіни
 • Кріплення
 • Перегородки
 • Системи контролю доступу
 • Турнікети
 • Ручки

У 2016 року компанія Dorma об'єдналася з компанією KABA.

Dormaкaba

Це величезна подія для ринку безпеки в усьому світі. Компанія Kaba теж лідирує у виробництві систем контролю доступу та замків, систем для збору даних про роботу підприємства. Тепер уже Dormaкaba має 16 000 співробітників і обсяг продажів близько 2 млрд євро на рік. Вона входить до числа світових лідерів ринку СКУД, а в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) посідає, за підрахунками експертів, друге місце після компанії Assa Abloy.


Дотягувач Дорма - вибір моделі

Перед тим, як купити дотягувач Dorma, слід дослідити параметри дверей, які й впливають на кінцевий результат - правильну модель та її ціну:
 • Двері внутрішні або зовнішні 
 • Ширина і вага дверної стулки
 • Матеріал дверей - ПВХ профіль, дерево або метал
Щоб правильно підібрати клас дотягувача (з 1-го по 7-й), якраз і використовується ширина дверної стулки, оскільки дотягувач - це система важелів. За цим параметром найлегше визначити клас дотягувача, оскільки за кожним класом ширина стулки відповідає вазі, а точну вагу стулки може знати тільки її виробник. Як приклад, 4-й клас розрахований на ширину 1100 мм і на масу 80 кг.

Дотягувачі Дорма

Dorma дотягувач пропонується з шириною полотна від 900 до 1250 мм і вагою від 65 до 165 кг.

Купити дверний дотягувач Dorma

Дотягувач Дорма купити Ви можете як у зручно розташованому магазині, так і в інтернет-магазині strateg.com.ua. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника і послуги монтажу з гарантією на виконані работи. 
Маєте запитання? Скористайтеся формою "Зворотній зв'язок" вгорі сторінки.