Дверний дотягувач Geze - для чого він потрібен?
Найкоротша відповідь - для плавного зачинення дверей. Але завдяки численним опціям і сферам застосування, він забезпечує не тільки комфорт, а й безпеку. 
Безпека людини:
  • Автоматично доводить двері після проходу користувача (особливо актуально із системами контролю доступу та фіксованою захисною фурнітурою). 
  • При використанні на вогнетривких дверях - дотягувачі Geze відсікають джерела вогню і головне диму. 
  • Попередження травматизму - запобігає відчиненню дверей ривками під час поривів вітру. При використанні функції "бек чек" (вітрове гальмо) на зовнішніх дверях.
Безпека майна:
  • Запобігає пошкодженню дверних петель і фурнітури від ударів (обмежується кут відкриття дверей)
  • Зменшується знос рухомих елементів дверей, у разі використання опції фіксації дотягувача у відкритому положенні
Ну і те, з чим маємо справу щодня - енергозбереження. Вчасно зачинені двері значно знижують витрати на обігрів приміщення.


Geze

Німецька компанія Гезе заснована 1863 року. 

виробник Geze

Основна спеціалізація - автоматика для закривання вікон і дверей, системи безпеки. Якщо узагальнити всі напрямки - комплексна підтримка інженерного забезпечення будинку, від планування до введення в експлуатацію. Дотягувач дверей Geze - наймасовіший і найвідоміший продукт компанії. Вироби бренду славляться виготовленням конструкцій із високоякісних матеріалів, що гарантує їхній малий знос і відповідно довгий термін експлуатації. Дотягувач Geze - кількість циклів відкриття/закриття - від 500 000 (пів мільйона).


Geze дотягувач, особливості

Кожній людині, яка користувалася дверима, зрозуміло, що вони бувають різної ваги і відповідно потребують більшого зусилля на відкриття важчих екземплярів.
За загальноприйнятим стандартом, у кожного дотягувача є свій клас зусилля (вказується в описі кожного дотягувача). Одна одиниця класу відповідає масі дверного полотна 20 кг, а кожен рівень класу ще й певній ширині стулки. Слід зазначити, що підібрати дотягувач дверей за класом найпростіше, використовуючи ширину стулки, оскільки дотягувач - це система важелів, і цей параметр має більше значення. Всього використовується 7 класів:

Класи дотягувачів

Доводчики 2-го і 3-го класів найчастіше встановлюють на міжкімнатні двері, профільні та інші легкі й відносно вузькі.
Вхідна група - переважно 4-й і 5-й класи.
6-й і 7-й класи розраховані на спеціалізовані двері, не тільки з великою масою/шириною стулки, а й з високою стулкою (навіть за невеликої ширини).


Дотягувач дверей купити? Тільки Geze!

Доводчик Гезе купити Ви можете як у зручно розташованому магазині, так і в інтернет-магазині strateg.com.ua. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника і послуги монтажу з гарантією на виконані роботи. 
Маєте питання? Скористайтеся формою "Зворотній зв'язок" вгорі сторінки.