Для максимального використання функцій дверей - контролю доступу та енергозбереження, свого часу багатьма виробниками було розроблено доводчик дверей. Практично на будь-який тип дверей. Одним із лідерів у цій сфері є бренд Ryobi.

Ryobi

Міжнародна корпорація. Рік заснування – 1943. 

Виробництво Ryobi

Японія, США та Велика Британія - розміщено 11 заводів.
Секрет успіху - інновації. Інновації та ще раз інновації. 
Основні напрямки - алюмінієве лиття під високим тиском, виробництво комплектуючих для автомобільної промисловості та електроніки.
У сфері промислового лиття та виготовлення алюмінієвих деталей високої точності - RYOBI найбільший виробник у світі. Автопром - RYOBI партнер практично всіх автомобільних корпорацій - блоки циліндрів, трансмісії та деталі корпусу - використовуються в американських, японських і європейських авто.

Приклади виробів корпорації Ryobi

Виробництво максимально автоматизоване.
За обсягами продажів дотягувачів японський концерн RYOBI посідає перше місце у світі. 

Ryobi

Японська якість визнана всіма.

Ryobi - дотягувач для дверей

Перший зразок компанія виготовила в далекому 1963-му році. Завдяки японським розробкам, дверний доводчик вийшов вкрай довговічний і витривалий. Постійні дослідження ринку і зворотний зв'язок зі споживачем дали змогу створити чудові механізми з алюмінію і сплавів. Дотягувач на дверях повноцінно працює як за відчутного холоду, так і за сильної спеки, спокійно переносить перепади температур протягом дня.

Дотягувачі Ryobi приклад встановлення

Різноманітність класів доводчиків і типів тяг дає змогу здійснити монтаж на будь-які двері, без обмежень. Головне правильно підібрати потрібний варіант - важливо знати ширину дверної стулки і її масу (маса вторинна). Встановлення дотягувача на двері не вимагає спеціальних навичок (крім вузькоспеціалізованих прихованих і підлогових). 

Купити дотягувач дверей Ryobi

Купити дотягувач Ріобі ви можете як в інтернет-магазині strateg.com.ua, так і в зручно розташованому магазині. Менеджери компанії забезпечать консультацію, майстри нададуть консультацію на об'єкті замовника та послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.