Встановлення Захисної Фурнітури

STRATEG COMPANY - є Офіційним Партнером захисної фурнітури MUL-T-LOCK та ROSTEX, броненакладок DISEC - що підтверджується відповідними сертифікатами.


Захисна фурнітура – це протектор замка (броненакладка), що захищає серцевину замка від фізичного впливу. Встановлення броненакладки значно збільшує зламостійкість вхідних дверей, адже злочинці зламують саме замок і серцевину замка, а не дверний блок.
Якщо Ваш замок ще без захисту, встановлення броненакладки на замок додасть впевненості в неприступності Ваших дверей.

Броненакладка на замок

Броненакладка — это диск або чаша із загартованого металу, що захищає циліндровий механізм замка від фізичних впливів - зриву, вибивання, виривання, висвердлювання, перелому.
За способом встановлення та функціональними особливостями поділяються на кілька видів. 

Броненакладки на замки, різновиди

За наявного розмаїття пропозицій на ринку, виділяють чотири основні типи захисної фурнітури:
• Накладна броненакладка. Складається з двох частин - зовні сам протектор, з боку квартири його відповідна частина, які з`єднуються між собою гвинтами. Підходить для встановлення тільки на металеві двері. Або втоплюється в оздоблення (МДФ-панель або дерево) за допомогою спеціальної "чашки", за такого способу монтажу іноді сприймається як "втоплена броненакладка", хоча це не так;
• Напівврізна броненакладка. Частина протектора виступає над поверхнею дверей, внутрішня частина входить у полотно дверей. Не дуже популярні;
• Врізна броненакладка. Кріпиться на поверхню замка, повністю захована в полотні дверей. Є надійною та міцною;
• Магнітна броненакладка. Поворотний щиток перекриває отвір під ключ, активується спеціальним магнітним ключем. Це унеможливлює роботу відмичками, механічне пошкодження або навмисне забруднення серцевини через ключовий отвір. Магнітна броненакладка на замок - найвищий рівень безпеки. Кожна має свій унікальний секретний код і кодову картку (як у циліндрових механізмів із патентованими ключами).

Як встановити броненакладку на замок своїми руками

  Перш, ніж купити броненакладку на замок, потрібно перевірити, чи є в замку отвори під її стягнуті гвинти, і чи підходять вони за діаметром. Необхідно вийняти замок з дверей і подивитися, чи є отвори під них в області отвору під циліндр замка.


Слід зазначити, що зустрічається 2 стандарти, які відрізняються за відстанню між гвинтами броненакладки:
1. 38 мм – найпоширеніший,
2. 28 мм – зустрічається виключно в Іспанських виробників.
Якщо відповідних отворів немає, означає сам замок старий настільки, що потрібно міняти і його, а можливо, і двері. У цьому випадку необхідна консультація майстра щодо заміни та встановлення замків
 Для самостійного встановлення броненакладки необхідні:
• дриль;
• свердло (по металу) 6-8 мм;
• викрутки (хрестові та плоскі);
• досвід роботи з інструментом.

Встановлення броненакладки на замок

Для встановлення накладної захисної фурнітури насамперед необхідно зробити розмітку отворів на поверхні дверей, на місці майбутніх кріплень. Для цього на циліндровий механізм одягається пластина від протектора (не повинна торкатися циліндра), відзначаються майбутні місця для свердління. Після того, як отвори зроблені, накладна броненакладка стягується гвинтами, рівномірно обидва гвинти - для запобігання перекосів як протектора, так і серцевини. Коли монтаж завершено, перевіряємо роботу - якщо замок відчиняється і зачиняється без зусиль і затирань, все працює, броненакладка на двері встановлена.
Описаний спосіб підходить винятково для накладної броненакладки, поверхня якої має щільно прилягати до металевої поверхні дверей. Для дверей з МДФ-панеллю знадобиться кільцева фреза (коронка) і спеціальна напрямна для неї, якщо броненакладка врізна - кільцева фреза по металу. Навіть, якщо є досвід слюсарних робіт, вартість цих комплектуючих "на один раз" досить висока, простіше і комфортніше скористатися послугою майстра по дверях.