Заміна та встановлення Замків

STRATEG COMPANY - є Авторизованим Центром продукції MUL-T-LOCK та ABLOY, що підтверджується відповідними сертифікатами.STRATEG COMPANY є Авторизованим Центром продукції MUL-T-LOCK та ABLOY


Якщо у Вас трапилася неприємність - замок "заїдає", працює не коректно або зовсім не працює - фахівці нашої компанії зможуть проконсультувати, допомогти правильно оцінити ситуацію і прийняти рішення щодо заміни старого замка або встановлення нового.

Заміна замків

Ситуацій з необхідністю заміни дверного замка, у зв`язку з його не коректною роботою, або на більш надійний, буває багато. При удаваної легкості діагностики та робіт, залучати фахівців типу "чоловік на годину" або втручатися в конструкцію самому - вкрай сумнівна ідея. При уявної простоти робіт, без наявності інструменту, а головне досвіду роботи, можна не досягти бажаного результату. При цьому вартість самостійної переробки або заміни комплектуючих від "майстра на всі руки" може бути значно вищою за фіксований прайс спеціалізованих компаній. Навіть, якщо не враховувати вартість переробок після таких майстрів.

У яких випадках необхідна заміна замка в дверях

Замок гарантує безпеку житла, тому за перших ознак його не коректної роботи слід оперативно діяти. Якщо ремонт дверного замка неможливий, потрібно замінити замок.

Заміна вхідних замків потрібна з наступних причин

• Невідповідність механізму сучасним вимогам секретності та зламостійкості;

• Змінився власник приміщення, або до ключів мали доступ сторонні особи; 

• Ключі вкрадено або втрачено;

• Відремонтувати замок коштує дорожче, ніж заміна замка в металевих дверях.

Тобто, заміна замка на двері – це заміна замикаючого механізму на такий самий або аналогічний за розмірами, з роботою майстра з підгонки та регулювання.

Встановлення замків, коли і для чого потрібне

• Зламався старий замок - потрібна врізка замків, при при цьому посадкове місце під новий необхідно поглибити або розширити, доопрацювати. Як у самих дверях, так і в коробі. Також, можлива зміна посадкових місць фурнітури;

• Старий запірний пристрій розкрито або зламано, слід врізати замок у двері з реставрацією зовнішньої декоративної поверхні, додатково посилити захисною фурнітурою;

• У основного замка недостатній рівень секретності та зламостійкості - необхідна врізка замка в металеві двері - додаткового (верхнього);

• Зламаний замок у міжкімнатних дверях знято з виробництва - іншого варіанту як врізка замка в міжкімнатні двері, хоч і з доопрацюванням, але відповідного розміру - немає.

Підбиваючи підсумок під вищесказаним, встановлення дверних замків необхідно в тих випадках, коли недостатньо просто замінити запірний виріб на такий самий або аналогічний за розмірами, коли врізання дверних замків проводиться в непідготовлене місце (або новий дверний блок).

Заміна дверного замка своїми силами

Встановлення дверного замка своїми силами - не рекомендується, невеликі прорахунки в розмірах або перекоси при установці - і в кращому разі система замикання прослужить недовго або буде підклинювати. Як мінімум потрібно розібратися у видах запірних пристроїв і вибрати найбільш відповідний, з відвідуванням не одного спеціалізованого магазину. Також знадобиться демонтаж раніше встановленого механізму, і обов`язково - необхідні навички та інструменти. Як правило, потрібна саме термінова заміна замків, тому для економії часу і коштів, найкраще рішення - майстер по дверям.

Професійна заміна замків у дверях

Вхідні двері в квартиру повинні мати високу міцність та надійну систему замикання. І, якщо з міцністю більшість виробників справляється "на ура", то замки, як правило, залишають бажати кращого. Тому заміна замка необхідна не тільки в старих броньованих дверях, а й у більшості новобудов. 
Якщо потрібна заміна замка вхідних дверей, найпростіше звернутися до кваліфікованого майстра. Спеціалист із замків відразу визначить різницю в конструкції і розмірах старого і нового замка, необхідність підготовки посадкового місця під новий корпус, чи потрібно встановити нову захисну фурнітуру або замінити стару.

Заміна замка вхідних дверей - ціна

Вартість розраховується індивідуально, залежно від конструктиву дверей і обраного замкового механізму, складності робіт.