Перекодування Замків та Циліндрів

STRATEG COMPANY - є Авторизованим Центром MUL-T-LOCK та ABLOY, що підтверджено відповідними сертифікатами.STRATEG COMPANY є Авторизованим Центром продукції MUL-T-LOCK та ABLOYЯкщо у Вас трапилася неприємність, пов`язана з втратою або крадіжкою ключів, фахівці нашої компанії зможуть проконсультувати, допомогти правильно оцінити ситуацію та прийняти рішення щодо заміни замка або його перекодування (перепрограмування) під новий комплект ключів. 

Вартість перекодування циліндра або замка практично завжди дешевша за вартість нового замка.
В той же час, не існує "стандартної" ціни, наприклад, на MUL-T-LOCK або ABLOY.
Першим фактором є місце перекодування і, якщо Ви зможете самостійно зняти циліндр з дверей, то дешевше за все перекодувати його в Сервісному Центрі.
Другим фактором, який впливає на вартість, буде виробник замка або серцевини та секретна платформа Вашого замка. Ну і звісно ж - кількість ключів.


Перекодування замка (серцевини) - найчастіше необхідний з наступних причин

-  Втрата ключів;
-  Ключі вкрадені;
-  Ключі належали попереднім власникам об`єкта;
-  До ключів мали доступ небажані персони.
Тобто, в будь-якому випадку, коли є необхідність виключити доступ сторонніх осіб до приміщення, якщо у них був доступ до ключів.
STRATEG COMPANY як Авторизований Центр продукції MUL-T-LOCK та ABLOY (що підтверджується відповідними сертифікатами), здійснює перекодування серцевин Мультилок і Аблой сертифікованими фахівцями, використовуючи оригінальне обладнання та сервісні частини.

Перекодування серцевини замка в Сервісному Центрі

Коли визначено платформу секретності циліндрового механізму  замка в Сервісному Центрі (за допомогою доступних засобів зв`язку) і ухвалено відповідне рішення (значно дешевше за купівлю нової серцевини), циліндр замка розбирають, чистять, встановлюють набір "пінів", що відповідає секретній комбінації нового набору ключів.
Після того як перекодування завершено, Ви отримуєте повноцінно працюючий замок, з новим набором ключів, який ще чимало прослужить.
При необхідності - замовляється додатковий ключ Мультилок або ключ Аблой.

Перекодування серцевини замка з виїздом майстра

Серцевина замка є складним технічним пристроєм, тому на вартість послуги "Перекодування личинки замку" впливає не тільки розташування (у межах міста), складність циліндрового механізму і захисної фурнітури, а й те, що роботи проводяться не в обладнаному сервіс - центрі, а в "польових умовах".

Захисна фурнітура (броненакладка на замок)

Броненакладки, вони ж протектори, є обов`язковою вимогою до вхідних дверей, без них будь-яка личинка не захищена від виривання та перелому. Вони мають значення під час перекодування або заміни циліндрового механізму.
Для обслуговування серцевини замка найчастіше потрібен демонтаж/монтаж броненакладки і налагодження комплексу замок - серцевина - фурнітура для коректної та довговічної роботи.
Як згадувалося вище, однією з причин недовговічної роботи є некваліфіковане встановлення серцевини і захисної фурнітури (перекіс серцевини). Саме тому оптимальний варіант - виїзд майстра на об`єкт, це кваліфікований підхід до питань безпеки, максимально зручний для клієнта.

Захистна фурнітура MUL-T-LOCK

Комплекти захистної фурнітури MUL-T-LOCK – обслуговування серцевини неможливе без розбирання конструктивно складної фурнітури Мультілок, демонтаж і монтаж броненакладки має проводитися тільки кваліфікованим майстром.

Серцевини замка MUL-T-LOCK 7x7, INTEGRATOR, Classic PRO, Interactive+

Історично є найбільш поширеними циліндровими механізмами в Україні. Мають відмінні характеристики, надійні та довговічні. І навіть з огляду на те, що деякі секретні платформи (наприклад, Мультилок 7х7) зняті з виробництва, після профілактичного обслуговування і перекодування успішно "повернуться в стрій".
Детальніше про конструкцію та особливості личинки замка Мультилок.

Серцевини MUL-T-LOCK MT5+ та ABLOY Protec 2, конструкція та технології

Циліндри для замків Мультилок MT5+ і ABLOY Protec 2, ключі та сервісні частини до них конструктивно складні й дорогі в виробництві, що впливає на вартість послуги "Перекодування серцевини замка". Але ці технології забезпечують найвищі рівні секретності. Наприклад: 
Серцевина для замка MUL-T-LOCK MT5+ (Мультилок мт5)  - 5 клас секретності, в якій інтегровано декілька запатентованих рішень - об`єднує в собі систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент (альфа-пружину) і запірну планку ("finger"-піни додатково блокують запірну планку). 
Серцевина для замка ABLOY Protec 2 (Аблой Протек 2) - 6 клас секретності - унікальна технологія ротаційних дисків, що забезпечує надійну та безперебійну роботу навіть в екстремальних умовах, ключ з інтерактивним елементом (кулькою) з нарізками в двох радіусах.
Детальніше про переваги, конструкцію і особливості личинок замка Мультилок та Аблой.

Серцевини MUL-T-LOCK і Аблой, сервісна підтримка

Оскільки за всіма секретними платформами Мультилок і Аблой, навіть знятих з виробництва, в Україні здійснюється сервісна підтримка, перекодування не представляє складнощів.
Якщо у циліндра замка значний знос - найімовірніше використовується застаріла серцевина (застаріла платформа секретності), і слід розглянути варіант її заміни на сучасну. Краще за все на платформу з патентованими ключами - секретність забезпечена не тільки сучасними розробками, а й системою контролю виготовлення ключів.

Перекодування дверних замків, доцільність

Перекодування замка вигідніше, ніж заміна замка на новий, але при цьому не слід забувати, що застарілі замки легше зламуються.
Застарілі платформи, рекомендовані до заміни:
MUL-T-LOCK 7x7 - знято з виробництва, на його базі створено MUL-T-LOCK INTEGRATOR (Мультилок Інтегратор);
MUL-T-LOCK Classic (Мультилок Класік)  - знятий з виробництва, вдосконалений до MUL-T-LOCK Classic PRO (Мультілок Класік Про);
* MUL-T-LOCK Interactive (Мультілок Інтерактив)  - знятий з виробництва, на на його базі створено MUL-T-LOCK Interactive+ (Мультилок Інтерактив Плюс).
Ви самі можете обрати який варіант (ремонт серцевини замка або заміна серцевини замка) Вам необхідний.
Кожна серцевина замка Мультилок і Аблой може бути перекодована, детальніше.