Ремонт і Заміна Серцевин Замку

STRATEG COMPANY - є Авторизованим Центром продукції MUL-T-LOCK та ABLOY, що підтверджується відповідними сертифікатами.STRATEG COMPANY є Авторизованим Центром продукції MUL-T-LOCK та ABLOY


Якщо у Вас трапилася неприємність - циліндровий механізм замка "заїдає", працює не коректно або зовсім не працює - фахівці нашої компанії зможуть проконсультувати, допомогти правильно оцінити ситуацію й ухвалити рішення щодо заміни серцевини замка або її ремонту, в ЛоксМайстер центрі або з виїздом кваліфікованого майстра. 

Вартість ремонту циліндра замка практично завжди дешевша за вартість нової серцевини   

Водночас, не існує "стандартної" ціни, наприклад на MUL-T-LOCK або ABLOY.   
Першим фактором є місце ремонту, і, якщо Ви зможете самостійно зняти циліндр з дверей, то дешевше за все відремонтувати його в Сервісному Центрі.
Другим фактором, що впливає на вартість, буде виробник серцевини та її секретна платформа. Ну і звісно ж - складність захисної фурнітури.

У яких випадках необхідна заміна серцевини замка

Циліндровий механізм - інтелектуальна частина запірного механізму, що забезпечує секретність. Звідси народні назви "секрет" і "секретка замка". Тому, за перших ознак некоректної роботи або побоювань, пов`язаних із доступом до ключів - необхідна заміна серцевини замка, якщо її ремонт неможливий.

Заміна серцевини замка вхідних дверей потрібна з таких причин

• Невідповідність циліндра сучасним вимогам секретності;
• Змінився господар приміщення, до ключів мали доступ сторонні особи; 
• Ключі вкрадені або втрачені;
• Стара серцевина зламалася;
• Серцевину фізично відкрито або зламано;
• Ремонт циліндрового механізму коштує дорожче, ніж замінити серцевину замка.
Тобто, заміна серцевини - це заміна секретного механізму на:
- такий самий (аналогічний за розмірами);
- сердцевину з патентованими ключами (з високою секретністю та зламостійкістю).
Поміряти циліндровий механізм і замінити його Ви можете як своїми силами, так і вдатися до послуг майстра, докладніше.

Ремонт замка (серцевини) - найчастіше необхідний з таких причин

•  Забруднення циліндрового механізму;
•  Фізичний знос елементів серцевини;
•  Механічний вплив на замок;
•  Злом замка;
•  Некваліфіковане встановлення серцевини і захисної фурнітури (перекіс серцевини).
STRATEG COMPANY, як Авторизований Центр продукції  MUL-T-LOCK та ABLOY (що підтверджується відповідними сертифікатами), здійснює ремонт серцевин Мультилок та Аблой сертифікованими фахівцями, використовуючи оригінальне обладнання та сервісні частини.

Ремонт серцевини замка, в Сервісному Центрі

Коли визначено ремонтопридатність циліндрового механізму (за допомогою доступних засобів зв`язку) і ухвалено рішення про ремонт (значно дешевше за купівлю нової серцевини), циліндр замка розбирається, чиститься. Натомість зіпсованих або зношених сервісних частин встановлюються нові.
Після того як ремонт серцевини замка завершено, Ви отримуєте повноцінно працюючий замок, який ще чимало прослужить. 
За потреби - замовляється додатковий ключ Мультілок чи ключ Аблой.

Ремонт серцевини замка, з виїздом майстра

Серцевина замка є складним технічним пристроєм, ремонт замків в основному і полягає в ремонті серцевини. Тому на вартість послуги "Ремонт серцевини замка" впливає не тільки розташування (в межах міста), складність циліндрового механізму і захисної фурнітури, а й те, що роботи проводяться не в в обладнаному сервіс - центрі, а в "польових умовах». 

Захисна фурнітура (броненакладка на замок)

Броненакладки, вони ж протектори, є обов`язковою вимогою до вхідних дверей, без них будь-яка серцевина не захищена від виривання і перелому. Вони мають значення під час ремонту або заміни циліндрового механізму. 
Для обслуговування серцевини замка найчастіше потрібен демонтаж/монтаж броненакладки і налагодження  комплексу замок - серцевина - фурнітура, для коректної та довговічної роботи. 
Як згадувалося вище, однією з причин недовговічної роботи є некваліфіковане встановлення серцевини та захисної фурнітури (перекіс серцевини). Саме тому оптимальний варіант - виїзд майстра на об`єкт, це кваліфікований підхід до питань безпеки, максимально зручний для клієнта.

Захистна фурнітура MUL-T-LOCK

Комплекти захистної фурнітури MUL-T-LOCK – обслуговування серцевини неможливе без розбирання конструктивно складної фурнітури Мультілок, демонтаж і монтаж броненакладки повинен проводитися тільки кваліфікованим майстром.

Серцевини замка MUL-T-LOCK 7x7, INTEGRATOR, Classic PRO, Interactive+

Історично є найбільш поширеними циліндровими механізмами в Україні. Мають відмінні характеристики, надійні та довговічні. І навіть з огляду на те, що деякі секретні платформи (наприклад Мультілок 7х7) зняті з виробництва, після профілактичного ремонту успішно "повернуться в стрій".
Детальніше про конструкцію та особливості серцевини замка Мультілок.

Серцевини MUL-T-LOCK MTL800 та ABLOY Protec2, конструкція и технології

Циліндри для замків Мультілок MT5+ і ABLOY Protec2, ключі та сервісні частини, конструктивно складні та дорогі у виробництві, що впливає на вартість послуги "Ремонт серцевини замка". Але ці технології забезпечують найвищі рівні секретності. Наприклад: 
Серцевина для замка MUL-T-LOCK MT5+ (Мультилок мт5)  - 5 клас секретності, в якому інтегровано кілька запатентованих рішень - поєднує в собі систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент (альфа-пружину) і запірну планку ("finger"-піни додатково блокують запірну планку). 
Серцевина для замка ABLOY Protec2 (Аблой Протек 2) - 6 класу секретності - унікальна технологія ротаційних дисків, що забезпечує надійну і безперебійну роботу навіть в екстремальних умовах, ключ з інтерактивним елементом (кулькою) з нарізками в двох радіусах.
Детальніше про переваги, конструкцію та особливості серцевин замка Мультілок та Аблой.

Серцевини MUL-T-LOCK та Аблой, сервісна подтримка

Оскільки за всіма секретними платформам Мультілок і Аблой, навіть знятим з виробництва, в Україні здійснюється сервісна підтримка, ремонт не становить складнощів. 
Якщо ремонт необхідний через значний знос, найімовірніше, що використовується застаріла серцевина (застаріла платформа секретності), і слід розглянути варіант її заміни на сучасну. Найкраще на платформу з патентованими ключами – секретність забезпечена не тільки сучасними розробками, а й системою контролю виготовлення ключів.

Ремонт дверних замків, доцільність

Ремонт замка більш вигідний, ніж заміна замка на новий, але при цьому не слід забувати, що застарілі замки легше зламуються.
Застарілі платформи, рекомендовані до заміни:
MUL-T-LOCK 7x7 – знято з виробництва, на його базі створено MUL-T-LOCK INTEGRATOR (Мультілок Інтегратор);
MUL-T-LOCK Classic (Мультілок Класік)  – знятий з виробництва, вдосконалений до MUL-T-LOCK Classic PRO (Мультілок Класік Про);
* MUL-T-LOCK Interactive (Мультілок Інтерактив)  – знято з виробництва, на його базі створено MUL-T-LOCK Interactive+ (Мультілок Інтерактив Плюс).
Ви самі можете обрати який варіант (ремонт серцевини замка або заміна серцевини замка) Вам необхідний.
Також кожна серцевина замка Мультілок та Аблой може бути не тільки реставрована, а й перекодована, докладніше.